Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Serwery csk

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Chciałbym podyskutować na temat Naszych serwerów.

 

Mianowicie co sądzicie o aktualnym ustawieniu?

1. Zastanawiam się nad zmianą awp_india na zwykłe FFA lub 4fun.

2. Póki co tymczasowo odłączyłem servery z gameserv z przekierowań z pozostałych serwerów. Rozkręcenie ich idzie niezwykle mozolnie, a gracze się rozbijają niepotrzebnie.

 

Zastanawiam się, czy nie warto 'udoskonalić i przyciągnąć graczy do obecnych 5-ciu serwerów, a nie iść na 'ilość'.

Proszę o liczne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że warto przyciągnąć graczy do 5 serwerów, jak było by nas dużo i nie mieścili byśmy sie na tych 5 serwerach to można by było otwierać nowe. Czasem gram na awp_india i nie ma tam dużo ludzi po 2 maks 3 w drużynie, więc raczej nie opłaca się trzymać serwera dla 10 osób mogą grać na pozostałych serwerach które są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak petrus mówiłeś żeby robić ffa albo 4fun . Ja bym był za 4fun bo dużo ludzi na nich gra a na ffa już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może jak petrus mówiłeś żeby robić ffa albo 4fun . Ja bym był za 4fun bo dużo ludzi na nich gra a na ffa już nie

 

Ja jak arnold stawiam na 4fun wiecej osob teraz na nich gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze byłem zwolennikiem "jakoś, a nie ilość". Także, mniej serwerów, ale prawie cały czas pełne (w miarę możliwości reklamować je np. na wiaderku). Potem dodać jeden, jak się zapełni to stopniowo dodawać następne. Łatwiej (i taniej) dokręcić kilka serwerów, niż kilkanaście nowo powstałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robić z serwera awp_india 4funa ? Skoro grają tam gracze. Nie lepiej z serwera FFA zrobić 4FUNA ? Powgrywać fajne pluginy idt. Pozapraszać znajomych i wgl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nowe dwa serwery są tylko dlatego, że są sponsorowane ;) Pomyślałem jeszcze o Diablo modzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZM nie to jest poryte, no już ten diablo mógł by być, tylko trzeba było by to rozkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj można już grać na Diablo zamiast awp_india.

Oczywiście potrzeba czasu, aby udoskonalić go, dlatego zapraszam do konkretnych działów ludzi, którzy często tam grają z propozycjami zmian.

Na początek dodałem kilka modyfikacji, mapki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Diablo to nie lepiej za FFA ? Na indi grają gracze, a na FFa, tylko boty. Można złożyć się na serwer DR. Każdy dołożył by się. Moim zdaniem można zrobić DR+KLASY. Mógł bym pomóc z tym serverem bo lubię ten mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez bylo by lepiej zastapic ffa a nie awp tam gralo jednak troche osob a ogolnie jestem takiego samego zdania jak Sikor. Najlepiej jak bysmy sie zareklamowali z wielkim rozmachem jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze lepiej zrobic vote na forum? np. jakiego serwera nam brakuje i niech gracze wybiora :) ja np jestem za GunGame :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można złożyć się na serwer DR. Każdy dołożył by się

 

 

hahahahahah powiedzcie mi SZCZERZE  to się dorzuci . hahaha Powiem ci  NIKT !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×