Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
oneoneoneone

Davis, skarga.

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sytuacja wygląda następująco :
Wchodzę na serwer, gra cziter. Sadzi same głowy i pizga przez ściany, cały lud pisze, że koleś odpalony a Davis gra w najlepsze. Pomyślałem, dobra, może nie widzi to zgłosze na admin say - Davis dalej gra w najlepsze, ma mnie i całą resztę w dupie. Już nie mogłem, wkurwiłem się i poszedłem na specta pooglądać sobie gracza bo przecież może to jakiś serwerowy hajt davis go zna i się mylę, chociaż po 9 latach gry raczej niee-. Okazuje się, że się nie myliłem, więc pisze jeszcze raz admin say, że cziter i czy admini są ślepi i co? JA dostaje bana pt "ogarnij się" a cziter dalej gra w najlepsze. BA przez prawie całą mapę grał, nikt go nie zbanował a na sam koniec koleś uciekł - proponuję oglądnąć hltv.

http://www.iv.pl/images/09831603280538372564.jpg
http://www.iv.pl/images/00734068683575886098.jpg
http://www.iv.pl/images/86305525468774655726.jpg

Proponuję również nie przyjmować byle kogo do grona adminów. A cały ten Wasz 'admin' 18 lat to raczej nie ma, stawiam na 12.

Edytowane przez oneoneoneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój ban już dawno się skończył , zresztą skarga w ogóle bez sensu , skoro twierdzisz , że ja mam 12 lat to ile Ty masz jeżeli każdy kto Cię zabije "coś ma".

Runda w rundę spam "on ma wh" tylko widziałem twój nick , że padłeś od razu każdy coś ma. Chłopie ogarnij się trochę , a skoro wyzywasz Nas na u@ to już nie jest normalne. Zresztą był Rashid , który potwierdzi. Wyzywałeś każdego jak popadnie. Nie zapomnij , że tylko ja mam tam admina i na admin say ustalamy kto idzie na spect , widocznie nie dorosłeś do takiego poziomu gry i nie wiesz ocb.

 

Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne, że mój ban już dawno się skończył. Skarga nie jest bez sensu, bo ja nie powinienem w ogóle dostać bana. Wcale nie twierdziłem, że każdy kto mnie zabił od razu jest odpalony, i nie runda w rundę a takim głupim gadaniem się nie broń bo jeszcze mam odpalonego cs'a z konsolą i hltv w razie potrzeby, więc szybko Ci udowodnie, że lecisz w chuja. Nie wyzywałem Was, też Ci to udowodnie jeżeli tak bardzo pragniesz. Chcesz ze mną dalej rozmawiać, to wymyśl jakieś ciekawsze argumenty, bo jak na razie, to dałeś dupy.


I skoro dogadujecie się z rashidem kto idzie na spect, to czemu nie zrobiliście tego przez 4 rundy jak Wam zgłaszałem, że koleś biega odpalony? Lepiej fragować niż pilnować porządku.

Edytowane przez oneoneoneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Uspokój się , forum to nie twoje podwórko.

Po 2. sam udowadniasz jak się zachowujesz , twoje ss'y pokazują co nam wypisujesz na u@

Po 3. Zwykły płaczek i prowokator wchodzący na 5 sekund na serwer aby przykozaczyć.

 

Opanuj swoje zachowanie i przemyśl sobie skoro do mnie mówisz dzieciak i 12'sto latek skoro sam się zachowujesz jak przedszkolak.

 

35aq3af.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, te screeny, które dałeś to nie są dowody, że gracz "apperance" ma wh czy tam aim. Grałem w tedy i jakbyś nie zauważył admin "RASH!D" wbił na specta i myślę, że go sprawdzał, lecz jeżeli myślisz, że admini na serwerze only dd2 nie ogarniają złoż podanie i sam ich ogarnij i nie wkurw*** ludzi. Pogrywam na dd2 i admin "Davis" moim zdaniem jest ogarniętym adminem. A co do tych dowodów każdy może pisać, że gościu jest odpalony, ponieważ wali w banie. Czy ty myślisz, że jak ktoś gra ns (non steam) to nie może grać lepiej od cb ?! Mylisz się, znam wielu graczy którzy grają ns i grają bardzo dobrze, tylko po prostu nie chcą wydawać kasy na steam. Widziałem jak RASH!D wbijał na specta, więc raczej go sprawdzał. I jeszcze jedno, że grasz 9 lat w cs'a to nie znaczy, że wiesz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiect, skoro jesteście tak pewni, że to ja jestem ten zły to ściągnijcie sobie hltv i pooglądajcie. I skoro rashid go sprawdzał i nie dał mu bana, to kwalifikuje się od razu do wyrzucenia z grona adminów, bo to oznacza, że chyba ma jakąś wadę wzroku.

Davis, nie mów mi co mam robić, moje ss'y nic nie pokazują strasznego i nigdzie Was nie obraziłem (slepi to nie obraza - a jak tak uważasz, to pozdrawiam,dziecinko to również nie obraza, każdy z nas jest dzieckiem gdybyś nie wiedział, a Ty już w ogóle zachowałeś się jak dziecko dając mi tego bezpodstawnego bana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam drobna pomyłka, pomyliłem się z tym cziterem, pomyliły mi się nicki mi chodziło o gracza "pietro" który został zbanowany. Sorry drobna pomyłka, lecz admin "RASH!D" został na spect jak dobrze pamiętam, lecz mógł być afk. Poczekajmy na rashida, a po za tym, nie wierze w to, aby admin "Davis" czy admin "RASH!D" nie weszli na specta, gdy zgłaszaliście im cziterów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wasz cały ziomuś aperrance to jest ten typ:  http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=36561

wchodzi na serwa z początkiem ip. 89.231... raz się go da zbanować, raz nie, raz mu chciałem screeny zrobić to zwiał. To co ty byłeś, to nie dało się gościa zbanować normalnie, to wziąłem mu screeny zrobiłem, żeby go spłoszyć, bana nie nałożyło, ale gość od razu jak zobaczył, że mu robie wyszedł. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie może warto wgrać ban neo ? 

 

ale co do ogarnięcia adminów popieram one. wiele razy bywa tak, że wchodzisz na server widzisz, że jakiś koleś biega z aimem widzi to cały server i żaden admin nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co do ogarnięcia adminów popieram one. wiele razy bywa tak, że wchodzisz na server widzisz, że jakiś koleś biega z aimem widzi to cały server i żaden admin nie reaguje.

 

też  sie z tym zgadzam...

Do tego jeśli zgłaszam cos na u@ to zero reakcji :) Ja rozumie,że moge sie mylić co do czita, ale admin łaskawie mogłby odpisać że koleś jest czysty. A tak to nawet nie wiem czy admini przeczytali moją uwage czy olali ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale admin łaskawie mogłby odpisać że koleś jest czysty. A tak to nawet nie wiem czy admini przeczytali moją uwage czy olali ...

 Jakbym miał każdemu odpisywać, to by był taki spam na czacie jak na serwerze cod... A to, że większość zgłaszających to ns'y, to jak taki MaTeK - ~D!No na serwa wbije to ja tylko widze:   dino whh, dino odpal banuj (cenzura), dino na aimie jedzie sprawdz go itd.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakbym miał każdemu odpisywać, to by był taki spam na czacie jak na serwerze cod... A to, że większość zgłaszających to ns'y, to jak taki MaTeK - ~D!No na serwa wbije to ja tylko widze:   dino whh, dino odpal banuj (cenzura), dino na aimie jedzie sprawdz go itd.

 

Oni nie zrozumieją tego , że ktoś gra lepiej , każdy kto ich zabije jest odpalony. Momentami to po prostu brak słów na niektóre osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Oni nie zrozumieją tego , że ktoś gra lepiej , każdy kto ich zabije jest odpalony. Momentami to po prostu brak słów na niektóre osoby.

 

Doskonale was rozumiem. Ale może stop spam, poczekajmy na H@, Ale skarga moim zdaniem jest nie słuszna, ponieważ brak dowodów, bo te które dałeś to nie są dowody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oni nie zrozumieją tego , że ktoś gra lepiej , każdy kto ich zabije jest odpalony. Momentami to po prostu brak słów na niektóre osoby.

 

Tu się zgodzę z tobą .To wynika z tego że  ty znasz go ja go znam i parę innych osób też go zna ale takie neo już nie . I robi się spam na u@ bo lata na aimie którego nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówie tu o sytuacji gdzie rzeczywiście nikt nic nie ma i nsy piszą. Ale jak piszę ja to na prawdę bardzo rzadko jest pomyłka, miałem pare własnych serwerów widzę kiedy ktoś czituje. 

I często nie ma bana jak pisze już z 3 wiadomość na u@.

 

Skarga słuszna - brak dowodów - temat do zamknięcia.

 

PS. Admini szanujcie nawet non steamów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakbym miał każdemu odpisywać, to by był taki spam na czacie jak na serwerze cod... A to, że większość zgłaszających to ns'y, to jak taki MaTeK - ~D!No na serwa wbije to ja tylko widze:   dino whh, dino odpal banuj (cenzura), dino na aimie jedzie sprawdz go itd.

W pełni cie rozumie. Ja jak składam skarge robie to w kulturalny sposob nie spamując u@.  Niektórzy admini, zawsze znajdą czas na odpisanie :)

 

PS. Jeśli tak ns przeszkadzaja w prowadzeniu serwera , to może czas sie przenieśc z serwerami na platforme steam :) ?

Edytowane przez gash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cały lud pisze, że koleś odpalony a Davis gra w najlepsze. Pomyślałem, dobra, może nie widzi to zgłosze na admin say - Davis dalej gra w najlepsze

 

To co ludzie piszą na say (jeżeli to nie wyzwiska) to w najlepszym wyjściu admin ignoruje. Bezpodstawne oskarżanie o cheaty powinno kończyć się banem.

Jeżeli widzisz, że ktoś gra odpalony to od razu pisz na U@, a nie wdawaj się w dyskusję na say.

 

Następnym razem do skargi dodaj demko HLTV z opisem akcji, w których na serwerze gra cheater, a admin nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×