Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ruta

16 bitów

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem dotyczący 16 bitów ponieważ mam ściągniętego cs-a by lukasz coś takiego a tam nie ma opcji do zmiany bitów. Gra wygląda normalnie a tego testu i tak nie mogę rozróżnić. Granaty dymne też  dają sporą chmurę a nie taką chmureczkę że wszystko przez nią widać. Proszę o pomoc z tym problemem ewentualnie o podanie linku do cs-a z tym żeby to nie była stara wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wiadomości wnioskuję, że masz STEAM. Na obecnym steam nie ma 16 bitów już, wszyscy mają 32, a jedynie są kłopoty z wyświetlaniem motd.

W ustawianiach cs --> VIDEO wybierz grafikę OpenGL i pobaw się opcjami po prawej, na początek odznacz wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach mam OpenGL i rozdzielczość 1024x768 no i jeszcze mam tylko opcje żeby grać w oknie lub normalnie. A jak admini robią mi ten test to nie mogę rozróżnić tych kwadracików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma różnicy miedzy 16 a 32 bit (na ns) tu i tu c****a widze... może za to że gram na 640x480. Na steam nie ma juz opcji zmiany bitow... ustaw sobie full rozdzielczość wydaje mi sie że wtedy chmura dymu będzie żadsza. No i oczywiście zaznacz opcje "dobra widoczność, wolno"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: sprawa wyjaśniona na pw

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×