Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HeRo92

Propozycja

34 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

. Moim zdaniem to powinniśmy zorganizować taki mecz , chociaż spróbować a jeśli zdarzy się , że ludzie biorący udział w meczu odpalą dopalacze to ja bym zaproponował bana na forum i na każdym serwie dla tego gracza . Jak już mówiłem zawsze warto spróbować bo nie wiadomo czy na prawdę ktoś będzie grał nieczysto :) ...... No jak widać po tej wypowiedzi jestem za , przecież rozrywki nigdy mało :D

 

 

 

A i jeszcze coś ;p .... oczywiście jeśli można to ja zgłaszam się do zagrania takiego meczu czy tam też turnieju . To wszystko :D

Edytowane przez Fenszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , ale mam pomysł , aby robić drużyny łączone tzn. na przykład admini TP byli w teamie z adminami DM ( będę z Dru.xD). Byłby mecz : gracze vs admini TP i DM. Nie wiem czy przejdzie , o tak mi do głowy wpadło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje taki mini turniejek gdzie admini z kazdego serwa zbiora swoja 5 i to samo gracze. Zrobili lige badz drabinke i zobaczymy kto dominuje na cs-kopytko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Jeżeli nie starczy adminów na którymś z serwerów, to admini np z tp zagrali by jako admini DM np ... I w tedy każdy admin by zagrał, a jeżeli adminów zabraknie, to użytkownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jestem tego zdania co hero i oczywiscie zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk jak najbardziej:D Może załapałbym się do rezerw:D 5vs5 najlepszy układ.

 

Ale marzy mi się też pewna rzecz. Taka bardziej 4FUN. 8vs8 na przykład. Najlepiej na czymś w stylu nuke, cpl_mill, cbble. Świetna zabawa. Dwa teamy na TS(VT). Wiele razy na poprzednim serwie tak graliśmy. Musicie uwierzyć. Super zabawa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×