Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KinecT

help !!!

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może ktoś wie co zrobić. Gdy wbijam na serwer na STEAM, ładowanie dochodzi mi do 12 kresek i stop nie idzie dalej jest po prostu brak odpowiedzi, może ktoś wie co zrobić, abym mógł grać na steam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek spróbuj najprostszych rozwiązań, tj. reset steam, spróbuj wejść na inny serwer, sprawdź w consoli czy coś Ci się pobierało i nie skończyło, lub czy wyskakuje jakikolwiek błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki problem i musiałem najpierw wejść na serwer stworzony przez siebie tj. New Game potem disconnect i wbita na normalny serwer i działało. Z biegiem czasu samo znikło ;d

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swojej stancji mam podobny problem. Ładuje się do końca i STOP lub nie ładuje się nawet wcale. Reset routera zawsze pomaga. 

Kiedyś na neostradzie nie działało, więc zastosowałem to co "up: Davis" i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lol. Gdy ogarnąłem ten problem, przyszedł drugi ... Mianowicie nie mogę połączyć się ze steam. Gdy odpalam steam'a wyskakuje błąd. Chodzi o to abym znów połączył się ze steam czyli spróbuj ponownie i uruchom w trybie offline na pewno wiecie o co mi chodzi. Nie mogę połączyć się w systemie online tylko w offline wie ktoś może o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało :/ Myślę, aby odinstalować steam lub wgl sformatować komputer. Więc nwm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem kiedyś, że nie mogłem się połączyć ze steam bo mi od razu wyskakiwał offline. Okazało się, że w opcjach antyvirusa ustawiłem blokadę na łączenie się takich programów.

Odinstaluj steam i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobię to jutro, ponieważ dziś nie mam czasu, chyba że po południu, proszę chwilowo nie robić spamu w tym dziale dopóki nie napiszę czy odinstalowanie steam zadziałało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×