Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mAlinowazelkA

RANGA ODEBRANA admin DD2 mAlinowa zelkA

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:   mAlinowa zelkA
2. Steam ID - STEAM_0:0:26502767
.Wiek - 21 lat
4. Czas spędzony na Serwerze - 
http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=278 (Mało tutaj ostatnio. Ale czy przypadkiem nie było restartu Psycho? Gracze i admini mogą potwierdzić ile czasu od pierwszego pojawienia się do teraz spędziłem na serwerze)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - Samodzielnie - nigdy.  Kilka razy z konta kumpla.
6. Znajomość AMXX (5/10) (Podam 5. Chociaż więcej potrafię raczej, a jeżeli nie potrafię to szybko ogarnę i przypomnę)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem studentem. 21 lat. Studiuję w Lublinie. Mam sporo czasu na grę i ogarnianie.  Około 15-17 godzin dziennie online steam. Mógłbym zostać adminem chociażby ze względu na to, że bardzo często jak gram to są czity i muszę wołać innego adma(co też mogą potwierdzić niektórzy). Nie chcę oszukać, ale 9/10 moich podejrzeń o czity jest trafionych(co jest też do potwierdzenia). Jestem znany, a czy lubiany to jak komu pasuje. Niektórym będzie na pewno przeszkadzać mały udział na forum, ale i to da się naprawić. Także czas na Psycho mnie też rozczarowuje... 

Mogę być adminem, ale nie muszę.

8. Mikro [TAK/NIE]
9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał) - Regulamin admina -KLIK-   TAK
10. Reklamy [5x]

http://cs-rabarbar.pl/viewtopic.php?p=152348#152348

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem na TAK, czesto widze go na serwerze, i mysle, ze ogarnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijam czasami na DD2 widuję Cię tam, wydajesz się ogarnięty i pomocny, jedyny minus to to, że mało uczęszczasz na forum. Ale masz TAK, bo wiem, że dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną neutral , czemu ? Już Ci wyjaśniam.

 

- szczerze mówiąc widuję Cię czasem na serwie ale to nie są jakieś ogromne godziny które poświęcasz na serwer

- na forum kompletnie się nie udzielasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pamietam go jeszcze za czasow kiedy ja bylem tu adminem :) Zglaszal trafnie czitow i teraz pewnie tez tak jest. Gra duzo i sie stara, wiec dlaczego mialby nie otrzymac admina? Oczywiscie TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie osoby widzialabym na stanowiskach admina. Malinowa jest z nami chyba od zawsze, ogarniety, kulturka, czesto trafnie zglaszal czitow. Z czystym sumieniem jestem na bardzo mocne TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

- Trafnie zgłsza cheaterow
- Kulturalny
- Często Cię widuję na serwerze

Mnie to wystarczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij, poza grą się udzielać na forum i wszystko będzie ok.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Użytkownik sam zrezygnował z admina.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×