Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Grosz3k

RANGA ODEBRANA Podanie | Gro$z3K

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z SerweraGro$z3K
2. Steam IDSTEAM_0:0:24775694
3. Wiek17
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=20 (gralem jeszcze przed restartem i mialem troche wiecej)
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: bylem kilka razy @, mialem kiedys takze swoje serwery i ogarnialem to wiec mysle, ze dalbym sobie rade.
6. Znajomość AMXX (x/10): hm.. 7 , mialem przerwe prawie 2 lata w cs'a, ale mysle, ze szybko sobie przypomne niektore komendy.
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobieChcialbym pomoc dalej rozwijac serwer(czyt.siec), gram czesto w dzien jak i w nocy czasami zdarza sie, ze nie ma @ na serwerze i nie ma kto zbanowac czitera, uwazam, ze potrafie odroznic czita od skilla (co moga potwierdzic niektorzy @ na dd2).
8. Mikro [TAK/NIE]:
9. Akceptacja Regulaminu:(Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał)- TAK.
10. Reklamy:

http://csgarfield.pl/showthread.php?t=30178&p=102817#post102817

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zgłasza cheatów z czego 9/10 są to zgłoszenia trafne , aktywny , miły , ogarnięty .

 

Zdecydowanie TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak, bo tak ;) 

Powody podała Patusia :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na tak, czasami pogrywam na DD2, lecz krótko, ale Cię widuję. Myślę, że dasz sobie rade. Pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na tak , ja też czasami wbijam na DD2 i  Ciebie zawsze widze . I chyba wymogi wszystkie spełnia więc jak już mówiłem jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ode mnie również wielkie tak . ;) Zgłasza cziterów czy to na steam ,czy u@ i w 90 % ma rację. Widać ,że ogarnia  i poradzi sobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×