Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zbeloxer

ODRZUCONE admin dla koksa ?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


1. Nick z Serwera:koksu
2. Steam ID -
STEAM_0:1:35814054
3 .Wiek - Minimum 16 lat - 16:)
4. Czas spędzony na Serwerze - proszę podać link do psychostats:

http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=1877

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - hmm doświadczenie mam duże miałem kiedys własna siec bylem h@  ogarniałem to , umiem rozpoznac czita poprzez obserwowanie jego stylu gry :)
6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:myślę że pomoge serwerowni ponieważ czasami sie zdarza ze nie ma admina na serwerze jeden admin do ogaru serwera więcej nie zaszkodzi a na pewno pomoże :)
8. Mikro [TAK/NIE] TAK
9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał) -  Akcept
10. Reklamy [5x] - później wkleje reklamy ponieważ w tej chwili internet mi bardzo muli ;/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie masz prawdopodobnie, tego nie da się podważyć.

 

Podważam udział w grze na serwerze. Szczerze powiedziawszy sporo gram momentami, ale bardzo rzadko Cię widuję. Dlatego na razie na nie.

 

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak jesli chodzi o steam id to :

mam steam ale gdy wchodze na serwer to mam 2 fps i mi strasznie muli sciognolem ns i mialem steam id gram tylko bedac zalogowany na steam wiec myslalem ze to steam id pochodzi z mojego konta "pulek456"

 

 

a jeśli chodzi o post z ss to tak są zmodyfikowane gdyż siostra sciągneła na kompa photoshopa  i gdy admin zrobil mi ss chcialem je obejrzec lecz otwieraly sie photoshopem i mi scinalo kompa musialem menadżerem zadan wylaczać dlatego też otwierałem ss przez painta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jak otwierasz SS-y to nie zapisujesz ich ponownie... dobrze myślę? Nie zmienia się wtedy data modyfikacji, itp.  No chyba, że było coś modyfikowane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak reklam

2. Cwani się zrobiliście. Steam z cs 1.6 - brak.

 

podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×