Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Mało Graczy : (

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy zauwarzyli na cod jest coraz mniej graczy (gra ok. 10 graczy), a więc wpadłem na taki pomysł aby karzdy zrobił po 10 reklam serwera i naprzykład pod reklamą napisac, że nowy dostaje na 4 dzi jedną klasę premium. Pisał by pw do petrusa, lecz musiał by zalozyc konto na forum.Wiem, że to może byc wydatek ale część tych graczy raczej bd sobie przedłużała premki. Kożystając z okazji chciałem dodac ze na cod wbija coraz mniej adminów a robi sie coraz więcej cziterów, może i z tego powodu nowi gracze po 10 minutach gry odchodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kożystając z okazji chciałem dodac ze na cod wbija coraz mniej adminów a robi sie coraz więcej cziterów, może i z tego powodu nowi gracze po 10 minutach gry odchodzą...

 

Fakt wchodzę coraz rzadziej, ale gdy już wejdę, to muszę  banować połowę serwera. Także mniej spotykam innych adminów. Apeluję więc o to, aby każdy, komu zależy na tym serwie, zapraszał kumpli na serw, robił reklamy albo chociaż poświęcił troszke więcej czasu na ogarnianie serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cos to da,mysle ze problem tkwi wlasnie w kontach premium, mianowicie gracze ktorzy wchodza na serwer pierwszy raz i trafiaja na kilku graczy premium nie maja szans i szybko rezygnuja, wiem po sobie bo na poczatku nie wiedzialem nic o COD to moj pierwszy mod i sam mialem ciezko. admin potrzebny ja sam wzywam jak cos widze i mam kogo. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj , tyle co ja tutaj kumpli zaprosiłem to chyba nikt nie zliczy ;) . Nie mam za bardzo ostatnio czasu na grę i co raz mniej mnie do cod ciągnie , ale jeżeli ktoś do mnie napisze ,że ktoś odpalił to zaraz wbijam. Druga sprawa to na cod gra przeważnie wiek od 12-16 lat , a że koniec roku tuż tuż muszą więcej poświęcić czasu na naukę . Zobaczycie ;) Zaczną się wakacje  i wszystko powróci do normy.

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydaje że to właśnie przez klasy premium chociaż też sobie kupiłem :P A i przyznam że cziterów to zaczęło grać nie mało. Wczoraj jak na ratsie graliśmy to były 3 odpały na chyba 6 osób :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaczekajcie do wakacji, serwery będą full.

Nasze serwery są cały czas reklamowane przezemnie i WestCoasta, więc nagradzajcie nas lajkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Postarajcie się coś dać od siebi dla serwera. Nie mowie to nawet o kupowaniu reklam, po prostu jak jesteście martwi z góry na du zaproście wszystkich ze steam do gry.

Jeżeli macie jakieś propozycje zmian odnośnie premium i innych rzeczy to zapraszam do osobnych tematow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×