Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gumowy

Klatki Cs 1.6

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko .

Chciałem podzielić się z Wami moim "problemem" , który mam od pewnego czasu , lecz od 2-3 dni nasilił się tak mocno , że praktycznie mam SpeedHack'a :D

Otóż mam niemiłosierne klatki .

Ping mam normalny , wirusów nie ma (TrojanKiller mi to powiedział ) . Reinstall cs'a ani steama nie pomógł.Po czyszczeniu kompa w wewnątrz polepszyło się tylko na 30 sekund gry.

Mój sprzęt (tak wiem , że stary): Nvidia GeForce 7300GT , AMD Athlon Dual Core 3800+ , 1GB RAM DDR2

Komputer jest niecały miesiąc po naprawie i od razu po zainstalowaniu miałem problem z grą . Wcześniej gry chodziły bez zarzutu :)

Pomóżcie , bo inaczej będę musiał zrezygnować z gry aż do kupienia nowego kompa :( (2,6 - 2,8tys. , mam 600zł)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Może laguje Cię coś jakieś GG itp. Nie miałem takiego problemu jeszcze, a czy ns NS'ie też masz takie klaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ci zainstalować program "Game Boster 3" gdy odpalasz przez niego cs wszystkiego niepotrzebne programy zostają wyłączone a ping spada o 20/30 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować program CCleaner, oczyść nim cały syf z kompa.

 

PS. Mój kolega miał kiedyś podobne klatki, nie wiedział co zrobić. Wreszcie usunął śmieci z kosza (miał tam 8 GB) i pomogło, serio xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froxen moze meic racje, tylko tez wez napraw rejestry tym programem ;p ja mialem kiedy kolo 1000 bledow w rejestrach i po naprawieniu tego zaczal mi dzialac assasyn ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym koszem dobry motyw. Właśnie usunąłem 17GB śmieci:D

 

A skoro jest już temat o klatkach, to może i mi ktoś pomoże.

Sytuacja jest taka:

Gram, gram, gram, nagle zwiecha na 2-5 sekund i dalej gram. Ostatnio coraz rzadziej mi się to przytrafia, ale jednak. Jest to strasznie denerwujące, bo zazwyczaj przytrafia się jak mam akurat oddać strzał. Co gorsze kilka razy zdarzyło mi się takie coś podczas robienia ss-ów. Co za tym idzie z przykładowo 5 screenów, 3 były takie same. Co w konsekwencji prowadziło do braku UB. Mam przez to chyba na dwóch serwerach bana, bez możliwości obrony...;/

 

Miał ktoś coś takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować program CCleaner, oczyść nim cały syf z kompa.

 

PS. Mój kolega miał kiedyś podobne klatki, nie wiedział co zrobić. Wreszcie usunął śmieci z kosza (miał tam 8 GB) i pomogło, serio xD

Mam Ccleaner i to nic nie zmieniło....a poza tym zapomniałem aktywować WINXP i się dostać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania autora

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×