Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
QuaresmaR7

[DM+BF2] WTF!!!!!!!!! QR7!!!!!!!!!!!!!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi kur** wyjaśnić jedną sytuacje debile!?
Wczoraj grałem normalnie na serwerze only dd2 193.33.177.12:27126 pod nickiem QR7, wieczorem koło północy grałem jako Sniper QR7 i grałem normalnie, nikt mi nie pisał o żadnym banie, po mojej skończonej grze wyszedłem normalnie z serwera ( sam! ), dziś koło 12stej chciałem wejsć na serwer zagrać sobie, wszystko spoko ładuje się, już mam sobie wybierać gdzie chce grać, a tu jeb nagle pisze że zostałem zbanowany, za co kur**!!? Na tym serwerze są niekompetenti administratorzy!!!! Banują ludzi którzy grają w cs'a od dawna, a prawdziwi cziterzy napier***** na serwerze!!!!!!! Szukałem screenów, ale nawet ich nie posiadam!!!  http://www.speedyshare.com/bYNSM/cstrike-2013-05-29-12-12-00-81.png to jest mój screen z dziś, co mi się wyświetla w konsoli i pod jakim nickiem gram! Z tego co widzę zbanowany został mój kuzyn z nickiem heheh eheheh eheh a nie ja, to dlaczego ja mam bana? Mimo że on wczoraj dostał go wcześniej ode mnie i ja to widziałem na serwerze, a ja grałem dalej!!! Poza tym on też chciał wrzucić screeny ale ich nie posiada! Tak samo jak ja, dostał bana za zbyt dobrą gre? Gra w CS'a od 9 lat i dostaje bany za to że wie jak grać?! Graliśmy jakoś wcześniej przez kilka - kilkanaście dni na serwerze i nikt nigdy się do nas nie pluł o żadne cheatowanie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz to samo ip. co Twój (niby) kuzyn co jest mało wiarygodne, że to był on, a nie Ty. Poza tym ban jest na nick Twojego kuzyna <heheh eheheh eheh>, a nie Twój <QR7> więc co się rzucasz,że nie masz screenów? Oj plątasz się chłopie ..

Brak screenów = brak ub 

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Dostał bana on, na nick hehehe hehehe i widać to w konsoli! Dostał go wczoraj wieczorem ( oboje byliśmy wtedy na serwerze ) i widziałem, że ktoś go zbanował, a ja grałem normalnie dalej. To dlaczego gdy wchodze dziś rano ja też mam bana? Możliwe że mamy to samo IP, bo mieszkamy w jednym bloku i mamy tego samego dostawcę ( Zebranet: www.zebranet.pl ). Tylko, jeżeli wczoraj graliśmy oboje i on dostał bana, to dlaczego mnie też od razu nie wyrzuciło tylko grałem sobie normalnie dalej? Bo tego nie potrafię zrozumieć!? ......

 

Zresztą Malinowa_żelka czy jak mu tam, widział nas na pewno obu na serwerze nie raz!!

Edytowane przez QuaresmaR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, jeżeli wczoraj graliśmy oboje i on dostał bana, to dlaczego mnie też od razu nie wyrzuciło tylko grałem sobie normalnie dalej? Bo tego nie potrafię zrozumieć!? ......

 

Nie jesteśmy jasnowidzami. Może szukasz wróżki, a nie UB?

 

 

Zresztą Malinowa_żelka czy jak mu tam, widział nas na pewno obu na serwerze nie raz!!

Tak! To jest nasz człowiek MÓzG. Nie dość, że gra to jeszcze zapamiętuje tabelkę z wynikami. Wysyłamy go do mam talent, ale nie chce iść ;/

 

Weź wracaj do Pokebola. Myślisz, że nie mamy innych zmartwień tylko banowanie Ciebie jak jesteś offline, ciekawe. Skoro wiesz, że masz takie samo IP jak 'kuzyn' to co się miotasz, chyba oczywiste, że Ty również będziesz miał bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak dostaje wpierd**** to chyba widzi od kogo?.... Mózgu.

Po drugie, jeżeli on dostał bana i go wyrzuciło, to dlaczego ja grałem dalej??
Widać jacy z was admini, którzy zamiast rozwiązać problem, to spławiają ludzi kretyńskimi wypowiedziami na poziomie 10-latka powinszować tylko.

Tak trudno w to uwierzyć że kuzyn z kuzynem może wbić jednocześnie na serwer? Albo dwóch czy więcej kolegów? Z tego samego miasta - osiedla, którzy mają tego samego dostawcę?! Faktycznie jest to zajebiście niewiarygodne, bo zawsze na serwer wchodzą cepy z różnych miast o różnych adresach IP!.

Większość serwerów dedykowanych pod różne gry zapisuje tzw. LOGi, w który wystarczy wejść, tylko jak sie nie potrafi czytać z kodów HTML i PHP to się będzie wyzywało innych, bo po co to sprawdzić?! W Logu na pewno znajduje się zapisana informacja, kto i kiedy wchodził na serwer. Sam posiadam serwery, strony własne i często się takimi logami posługuję w celu odczytania różnych informacji! Więc można wejść, ściągnąć odpowiedniego LOG'a i sprwadzić czy równocześnie na serwerze byłem ja [ QR7 ] oraz kuzyn [ hehehe hehe hehe.. ]. Jeżeli mamy to samo IP to powinienem zostać odbanowany! Bo ja zostałem zbanowany tak jakby właśnie: offine! ( przy okazji on też ) dać nam troche pograć i jeżeli on znów będzie ' za dobrze grał ' jebnijcie mu te screeny jeszcze raz i się wtedy okaże, że dajecie bany uczciwym graczą!!!!

 

PS.

Moje IP:

88.199.98.102

Kuzyna IP:

88.199.98.102

IP dostawcy ( dla TeamSpeak który jest ogólnodostępny ):

88.199.98.69:8767

Więc widać że mamy tego samego dostawcę.. A ja zostałem zbanowany niesłusznie.
 


A tak poza tym, właśnie się dowiedziałem, że przy okazji zbanowaliście jeszcze pare innych osób, mój kolega również z tego samego osiedla, który grał razem ze mną i kuzynem ( kilka godzin wcześniej wczoraj ) też ma bana, bo ma IP z tego samego dostawcy!

Edytowane przez QuaresmaR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów adminów,

tak jak wyżej kolega opisuje, mamy tego samego dostawcę internetu - www.zebranet.pl , jedno IP jest przypisane do kilkudziesięciu osób. Więc dziś chcąc sobie pograć tak jak zawsze załapałem bana, sam nie wiem skąd. Już raz byłem banowany za wh , odsyłam do tematu gdzie można sprawdzić , że nie kłame z IP ; http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26014-prosz%C4%99-o-szybki-unban-skarga-na-admina/ .

Takżę proszę o szybki unban i mnie i QR7.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My się nadal nie rozumiemy, mi nikt wczoraj żadnych screenów nie robił.

Może temu kuzynowi QR7 zrobiliście a ,że ma te same IP co ja to myślicie, że mnie.

Ja wczoraj skończyłem grać o 21 i dopiero dzisiaj wchodzę i nagle banned, więc się troche ździwiłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dogadajcie z kuzynem, który ma ss i proszę wstawić, w przeciwnym wypadku żaden z was nie dostanie UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem, że on nie ma żadnego ss'a przeszukał wszystkie foldery, ( grał na non-steamie, bo ze steamem ma jakiś problem nawet ze steama wszystko przeszukał ). A screeny na pewno zostały mu zrobione? Rozmawiamy właśnie we trójke na TSie o tym i kuzyn mówi że nie ma ich nigdzie 3 razy tego szukał, przejdę się najwyżej do niego potem i sprawdze jeszcze raz ja sam. Ale zbanowaliście kilka osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ten gość dostał ode mnie bana. Ze screenami. Może faktycznie ich nie ma.... a może nie chce mieć.

Byliście wczoraj obydwaj. FAKT.

Widzę Cię od dawna na serwie. FAKT

A Twój kuzyn? Nie znam... powinienem go kojarzyć jak gra na jakimś nicku "hehehe hehehe hehehe"....?

Czy grał czysto? Nie wydaje mi się. Mógł przecież napisać też wczoraj po dostaniu bana, że nie posiada screenów. Dlaczego tego nie zrobił?

Jeżeli jest jeszcze hltv możecie obejrzeć sobie tego gracza.

 

 

I proszę z kulturą następnym razem. Wyzywanie od debili i innych tego typu świadczy tylko i wyłącznie o Twoim(jak i Twoich kumpli) niskim poziomie.

A wzmianka, że ktoś mnie bił i dlatego dostał bana jeszcze bardziej mnie rozśmieszyła. Nie jesteś pierwszy który tak twierdzi.... Ale jakoś każdy kto dostał bana w podobnej sytuacji niestety okazał się cziterem..... Tak mi przykro. I jeszcze odnośnie tego. Skoro jesteś taki dobry(twierdzisz, że kuzyn gra 9 lat w csa(bez steama), to pewnie Ty też), to dlaczego tak rzadko mogę Cię spotkać z wynikiem na "plus"....? 

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam kolegów adminów, tak jak wyżej kolega opisuje, mamy tego samego dostawcę internetu - www.zebranet.pl , jedno IP jest przypisane do kilkudziesięciu osób. Więc dziś chcąc sobie pograć tak jak zawsze załapałem bana, sam nie wiem skąd. Już raz byłem banowany za wh , odsyłam do tematu gdzie można sprawdzić , że nie kłame z IP ; http://www.cs-kopytk...arga-na-admina/ . Takżę proszę o szybki unban i mnie i QR7. Pozdrawiam

 

1. Nie Nasza wina, że masz identyczne IP co osoba pisząca posta wyżej.

2. Ban jest dodany na IP dla konkretnego gracza. Niech wstawi zrobione mu screeny według wzoru w nowym temacie, inaczej UB nie będzie.

Podziękujcie koledze, że cheatował.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×