Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Szkoda słów ...

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Powracamy do straych tematów gdzie są admini ? Wszyscy mają wyjebane (sorry za słowa) na cod, nikt tam nie wbija a od cziterów aż się roi. Wbije Baku:S na 10 minut i tyle nikt więcej nie wbija . Dali byście tego admina  1 lub 2 graczom ns i był by spokuj a tak to aż się nie chce tam grać . A GRINGO to wgl. ma wdupie cod, chociarz jest opiekunem . Przemyślcie jeszcze te sprawe z adminem ns, bo to naprawde aż się żygać chce...



http://www.speedyshare.com/hANqP/hltv-1305311436-de-eldorado-1370003760-1370005260.zip <---- obczajcie ile cziterów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram.. Quattu szczególnie . Odpał jak nic, a nikt nie widzi . GRINGO wejdzie, popatrzy, i zero reakcji . Wychodzi . A ss'y przerabia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Baku:S sam potwierdził, że CoD już go nie kręci i na nim nie gra...

- GRINGO też nie wchodzi już na serwer :/

- Na CoD'zie wogule nie grają admini !!!

 

Ja nadal jestem za tym aby NS posiadały admina ;p

 

@Edit Quattu to już wogule król odpałów , gra na ON/OFF i nikt nic z nim nie chce zrobić ;\

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wchodził częściej na COD'a bo naprawiłem już kompa, ale muszę też poprawić zagrożenia. Będę się starał być jak najczęściej a admin NS?

Moim zdaniem nienajlepszy pomysł, 35zł to naprawdę niedużo można kupić tego steama i masz 2 korzyści:

+ Dofinansujesz sieć

+ Pomożesz w ogarnianiu czitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz że Quattu ma wh i jest odpalony, po przeglądał byś może działy z UB... Robiłem mu dzisiaj ssy i wyszło że jest czysty... NAgrajcie demko i wstawcie na forum. A propo tego że są czity, jest zawsze gg alarmowe. Co do adminów ns, NIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale ja np mam zrytego kompa i miałem raz steama to tak mnie klatkowało, że głowa mała awięc zrezygnowałem z niego, na innej serwerowni miałem admina na ns i nkt nie narzekał, dobrze wypełniałem swoie obowiązki. A wracając do wypowiedzi westcoast'a to jeżeli bakus zrezygnował z cod czemu ma jeszcze admina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tam przestań miaałczeć, co za problem dać panel stałemu, zaufanemu graczowi ? Jakiś stereotyp z tym, że obowiązkowy jest Steam . Jak dla mnie to bezsens . Admini na Steam'ach olewają Cod'a, bo wolą sobie pograć na innych serwerach . Każdy, kto kupił Steam'a i dostał adma na Cod'zie, jest coraz rzadziej . A np. ja, mimo NS, mam zamiar grać tu . Po zakupie Steam'a pewnie znudziłoby mi się ;)



Wojciu, nie upieraj się tylko dlatego, że Ty kupowałeś specjalnie Steam'a aby mieć Admina . Teraz go masz, i co ? Nie ma Cię prawie w ogóle na serwerze . Puma wstawił właśnie demko z HLTV . SS'y Quattu przerabia . Nie słyszałeś o programach graficznych ? To po prostu widać . Król odpałów, jak to West powiedział .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako iż nie mam ns i gram u was już ze 1,5 roku i nie mam zamiaru odchodzić bo tu jest fajnie . A tak jak beatu powiedział, każdy który kupił steam to nie gra na cod lub wbije na 10 minut i już go nie ma.. A ja i beatu dofinansowujemy siec, ponieważ kupujemy premki.

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu gram od Grudnia :X . I od Stycznia kupuję premkę co miesiąc. Bez sensu jest to, że Steam potrzebny na adma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasady to zasady, skoro my mamy steama, wy też możecie :P



dla twojej świadomości gram na serwerze, jestem codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak złoże podanie o admina i będę 10 reklam co tydzien wrzucał jak mi dacie :D



Wojciu wcale nie jesteś codziennie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrobel ja tak zrobiłem i miałem też 10 reklam robic i co.. nic ! Czekamy na Petrusa

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bez sensu jest to, że Steam potrzebny na adma...

 

Nie jest to tak do końca bez sensu. Twierdzicie tak, bo nie jesteście świadomi korzyści płynących ze STEAM'a. Steam posiada opcję "znajomi", poprzez którą możesz się komunikować z innymi graczami. Jeśli zachodzi taka potrzeba, gracz STEAM pisze do admina na priv i po chwili jest interwencja. Jak sobie wyobrażacie interweniowanie NS? Mam do Ciebie dzwonić na tel? wysłać mial'a? czy może na nk zaprosić do znajomych i poczekać aż odbierzesz wiadomość. Zastanówcie się !!! Nie jest to zwykłe "widzi mi się" i uważam, że sam fakt darmowego  admina powinien Was zachęcić do kupna STEMa. 

. A ja i beatu dofinansowujemy siec, ponieważ kupujemy premki.

 

 

To może odpuśćcie sobie premke na miesiąc, pograjcie jak zwykłe noobki bez niej i przyoszczędzicie te 20 zł na STEAM. (Jeśli dobrze poszukacie, w granicach 20 zł można kupić konto STEAM na allegro)

 

 

@Puma, get a life ! Wyjdź czasem na zewnątrz i pooddychaj świeżym powietrzem, bo jak widzę żyjesz tylko grą na CoDzie... Opiekuna dostałem, bo Petrus uważa mnie za zaufanego człowieka. Na kopytkowym CoDzie grałem jak jeszcze Grodzka konia waliła. Godzin spędzonych na serwie nie żałuję, ale z pewnym czasem nie siedzisz na serwerze po 12h i nie maniaczysz jak kiedyś. 
Dla twojej informacji, niektórzy admni studiują, a w czerwcu zbliża się sesja egzaminacyjna, co za tym idzie mamy zaliczenia, trzeba trochę więcej czasu poświęcić na nauke. Również jak byś nie zauważył, za oknami powoli puka do Nas lato, gdzie normalni ludzie zaczynają częsciej spędzać aktywnie czas na zewnątrz [czyt. w tym Ja]. Więc nie mów, że mam wyjebane, bo tak do końca nie jest. 

 


Jeżeli macie problem z cheaterami na serwerze, to co za problem zminimalizować grę i wejść na forum poprosić o pomoc adminów. Tu macie rysunkowo wytłumaczone, jak krowie na rowie gdzie zgłaszacie cziterów /admini w przeciągu dosłownie kilku minut wbijają na dany serwer/

beztytuusld.png

 

 

 

Co do adminów NS, byłem, jestem i będę na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A wracając do wypowiedzi westcoast'a to jeżeli bakus zrezygnował z cod czemu ma jeszcze admina ?

Ja z CoD'a nie zrezygnowałem , tylko po prostu na nim mniej gram. Może raz na dzień jedna mapa. Ale jak ktoś mnie wezwie na CoD itp. To wchodzę posiedzę chwilkę i pobanuje.

 

Co do adminów NS to także jestem na NIE . Jeżeli będzie coś takiego ,że "admina można mieć nie mając nawet steam" to lada dzień i 100 podań ... z czego  1% będzie oddawać się swojej roli.

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do adminów NS to także jestem na NIE . Jeżeli będzie coś takiego ,że "admina można mieć nie mając nawet steam" to lada dzień i 100 podań ... z czego  1% będzie oddawać się swojej roli.

Dlatego Bakuś nie każdy by go dostał . Nie wiem, powinny go dostać maksymalnie 3 osoby, nie więcej . Żeby po prostu pomóc . Na serwerze roi się od cziterów . 

 

Steam posiada opcję "znajomi", poprzez którą możesz się komunikować z innymi graczami.

 

Tu macie rysunkowo wytłumaczone, jak krowie na rowie gdzie zgłaszacie cziterów /admini w przeciągu dosłownie kilku minut wbijają na dany serwer/

. Jaka w tym różnica ? Czitera można zgłosić i tu i tu . Więc ten Steam nie jest aż tak bardzo potrzebny :) . Ja np. jestem 24/7 na gg, po prostu w telefonie mam taką wersję, że jak tylko przyjdzie jakaś wiadomość, nawet przy wyłączonej apce, pokazuje mi, że ona przyszła . Więc problemu nie ma .

 

Nie wiem, jeśli mi się uda, jakoś tego Steam'a skombinuje . Z Adminem nie będzie problemu . Postaram się pokombinować . Nie mówię, że go kupię, ale zrobię co się da . Przez to wszystko nabrałem trochę chęci :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, że jak ktoś wrzuca czyste ss, to nie zawsze oznacza że jest czysty.

 

Po prostu w takich wypadkach załącza się demko do oceny w odpowiednim dziale i po problemie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUACZ PUACZ PUACZ I PUACZ skoro twierdzicie ze ktos ma wh i wylacza jak wejdzie admin to wystaczy temat na forum o ktorego gracza chodzi na jakiej gral mapie, o ktorej godzinie i jest HLTV wrzucacie linka z danej mapy i po klopocie mysle ze admin jest w stanie ocenic demko nawet bez ESP tak? wystaczny napisac do Gringa czy innego admina i wchodzi bez gadania wiec tez nie widze problemu... wymyslacie. moim zdaniem NS nie powinien miec admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wystaczy temat na forum o ktorego gracza chodzi na jakiej gral mapie, o ktorej godzinie i jest HLTV wrzucacie linka z danej mapy i po klopocie

Ale my chcemy, żeby po zgłoszeniu admin odrazu wszedł i zbanował, a nie żyby cziter został zbanowany po 3/4 dniach od czitowania ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West, tyle razy było już mówione! ZGŁASZAJCIE CZITERÓW ONLINE NA FORUM !!! Wtedy reakcja adminów, będzie natychmiastowa a nie, jak to określiłeś po 3/4 dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zgłaszam ! GRINGO, już kilka razy wchodziłeś, posiedziałeś chwilę na SPEC, nie odpisałeś na nic, i wyszedłeś zostawiając tak czitera !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ ! Ja was rozumiem , że nie wchodzą admini itp.. ale każdy ma swoje życie , podejrzewam jak dostaniecie nawet tego admin to i tak skończy się na obietnicach z forum ...

 

COD to jest najbardziej oblegany mod , gdzie można spotkać cziterów. Ale dziwi mnie jedno gracie , rok , dwa i nadal nie kupujecie steama ? No bez jaj nie wierze , że nie macie 30zł. Wydajecie kasy na jakieś bzdurne jarania , blanty , sranty itp... Może weźcie się za siebie i kupcie raz a porządnie tego zakichanego steama ... Bo to już krew zalewa , jak widze komentarze "A na innej sieci dają admina na ns". No to idź i graj tam i zobacz czy będą grali ludzie ze steama na takim servie ... Nasz server głównie bazuje na tym , aby wchodziło jak najwięcej graczy STEAM , widząc admina bez steama od razu jest 0 respektu dla servera. Tak jak oznajmiłem wcześniej , każdy z was gra teraz dużo dostaniecie admina i zaczniecie odwalać jakieś szopki , bawić się tym adminem albo Bóg wie co ...  Jak wydajecie na reklamy , za co Petrus jest wam na pewno wdzięczny to i możecie raz poświęcić się na kupno steama ... Nic się nie stanie jak raz nie podliżesz się kolegom i nie zajarasz z nimi -.-

 

Ode mnie tyle .. Pozdro :-x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Davis, nie każdy jara . Podejrzewam, że 90% naszych graczy nawet skręta nie widziało . A co dopiero mówić o jaraniu . Zrozum, nie każdy ma możliwości wysłać te pieniądze przelewem, nie każdy ma dostęp do konta bankowego rodziców, i nie każdy ma na tyle w porządku rodziców, aby zrobili to dla niego . Ja mam chęć kupić Steam'a, ale chodzi właśnie o to, że nie mam dostępu do ich konta, ani oni nie zrobią tego dla mnie, nie wspominając już o przelewie . Mimo wszystko postaram się jakoś to ogarnąć przez kumpli, czy coś . 

 

Ja rozumiem - każdy ma swoje życie prywatne, ale to nie może być pretekstem, dla którego nie są obecni na serwerach . Po to się zobowiązują do Adminowania na serwerowni, aby wypełniać swoje obowiązki . Jeśli nie, to żegnamy . Mają czas, praktycznie cały czas kilku Adminów siedzi na 4um, a odwiedzić serwer na góra 2 minuty aby zbanować czitera to już wielki problem ? Jeśli tak, to zwyczajnie nie nadają się na Adminów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Aby przelać pieniądze ,  nie trzeba mieć konta , wystarczy poświecić 2 minut na wypełnieniu druczku i resztę robi komputer za Cb ...

 

I podajcie powody dlaczego Wy się nadajecie ? Na razie widziałem same  faile z waszej strony , że ktoś jest odpalony a wyszło , że gra czysto , tak więc ?

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×