Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Limitless

RANGA ODEBRANA Music.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Music.
2. Steam ID: w profilu mam
3. Wiek: 18 ( w listopadzie )
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://cs-kopytko.pl/psychostats/tp/player.php?id=8622
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: duże, przez ok. 2lata admin na pewnej sieci + przez ok. pół roku H@(bez reklamowania)
6. Znajomość AMXX: 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Może nie jestem na tej sieci zbyt długo, ale wydaje mi się, że jestem już dosyć rozpoznawany, bardzo dobrze znam się na cziterach, mam dużo czasu na granie(szkoła to nie problem), jestem konsekwentny, choć trochę leniwy to zawsze robię co do mnie należy. Chciałbym pomóc w rozwoju serwera jak i w tępieniu cziterów(kocham to <3).
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Tak.
10. Reklamy

1. http://cs-maxskills.pl/showthread.php?53589-cs-kopytko-pl-DD2-COD-TP-DM-BF2-AWP&p=197344#post197344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK nieraz mi pomagał " w łapaniu cziterów" mysle ze jego pomoc przyda nam sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za krótko jesteś z nami konto dopiero od 03.06 na serwerze 11h co prawda często cię widuje i ogarniasz to fakt ale pobądź z nami troszkę dłużej i kolejnym razem na pewno się uda puki co na nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hmm. Trochę mnie zniechęca to psycho :(

Nie grałem od dawna sam , więc nie mogę powiedzieć że Cię nie znam . A skoro miałeś h@ i admina , to boję się , że i Nas zostawisz :(

Neutral , bo wg HeRa jesteś spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. Trochę mnie zniechęca to psycho :(

Nie grałem od dawna sam , więc nie mogę powiedzieć że Cię nie znam . A skoro miałeś h@ i admina , to boję się , że i Nas zostawisz :(

Neutral , bo wg HeRa jesteś spoko ;)

 

Z poprzedniej sieci odszedłem, gdyż robiłem przerwę od cs za sprawą problemów osobistych, rozstałem się z nimi w dobrych relacjach, a nawet byłem namawiany bym tego nie robił. Teraz gdy wróciłem do cs'a chciałem tam wrócić lecz osoby które tworzyły atmosferę odeszły, tutaj towarzystwo jak i serwer zachęcił mnie do brnięcia w to bardziej niż bycie zwykłym userem, chciałbym powrócić do karania botów na haxach (czego strasznie nienawidzę i potępiam) oraz przy okazji pomagać przy tym tej oto sieci serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak. Często z nim gram, rozmawiam. Ogarnięty, sam zgłasza cziterów, kulturalny.

 

Ja dałbym mu szansę, bo widać, że jest w porządku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane.

 

ps. Dostosuj się do nowych wymogów z regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

gracz sam zrezygnował z admina.


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×