Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HeRo92

Mała zmianka.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie nie raz nasze kochane TP smierdzi pustkami. Myslicie sobie co sie dzieje z tym serwerem?! Dlaczego nie ma tylu ludzi co kiedys?! Trzeba bylo kiedys czekac zeby sie slot zwolnil.. A teraz?! Mam pomysl aby ten serwer troszke wypromowac. Przede wszystkim prosilbym Petrusa aby przywrocil wszystkie mapki ESL-owe bo to podstawa na TP. Nie robic reklamy na cala serwerownie tylko wiekszy nacisk klasc na serwer TP. Rozsylajcie ten serwer po znajomych po serwerowniach, wbijac na inne serwery i reklamowac (uwaga na adminow) itd. Jezeli juz tak boicie sie mirage'a to olejcie ta mape tylko dajcie reszte, bo przyznam osobiscie granie non stop w kolko te same mapy sie troche nudzi. Tez chcialbym zaproponowac spotkanie "nadzwyczajne" a mianowicie chodzi o zebranie sie calej administracji TP na ts-ie i zrobic "burze mozgow" aby wspolnie w jakis sposob rozkrecic ten serwer. Oczywiscie gracze ktorzy beda chetni i mieli jakies pomysly tez moga brac w tym udzial. TO na tyle, jezeli cos przyjdzie mi jeszcze do glowy to napisze w tym temacie.

 

Pozdrawiam

 

~HeRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do map jestem za, a najlepszym sposobem na rozkręcenie jest zrobienie jakiegoś konkursu np. Za najwieksza ilość przegranego czasu na serwerze, a w nagrodę jakas myszka, klawiatura czy steam z wartosciowa gra..na nagrodę może złożyć się cala administracja serwera to i wyjdzie tanio lub znaleźć sponsora który za nagrody będzie wymagał jedynie reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się trzeba by coś działać w tym kierunku bo robi się lipa petrus niech przywróci mapy zobaczymy co wtedy ędzie się dzało jak nic się nie zmieni można spróbować z tym konkursem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy dodac tylko nuke, a grywalnosc sie poprawi, chociaz przyznam ze momentami jest sporo ludzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko co napisałeś się zgadza jak to się mówi serwer "zszedł na psy". Kiedyś grało tutaj full ludzi, a dzisiaj dobrze jest jak jest połowa slotow zajętych. Myślę, że to też kwestia częstego braku admina na ty serwrrze, dlatego sam sie przeniosłem na dd2. Trzeba od nowa wypromować serwer i wtedy wrócą starzy gracze. Reklamujcie ile sie da i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP serwer jest reklamowany, a admin jest prawie 24h wiec, nie gadaj ze to wina admina :) po za tym mamy tez gg alarmowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem de_nuke i włączyłem ustawienie kamer jak na serwer ffa (tak jak było dawniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

de_nike

 

takiej mapy to ja nie znam Panie Kolego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

a bo mi dupe zawracasz na steam i się pomyliłem :D


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×