Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jacko

VIP :D

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam propozycje odnośnie VIP'a na serverze. Nie wiem jak Wy ale ja uważam, że VIP na DM+BF2 jest stanowczo za mocny, wiec jak juz się pewnie domyślacie, propozycja ta dotyczy osłabienia go.

 

O to lista przywilejów jakie posiada Vip na DM :

- Dostajesz co spawn Wszystkie Granaty ( 2HE,2FB,SG )
- Za zabicie Vip otrzymuje +15hp, a za Hs'a +35hp
- Podczas wchodzenia na serwer wyswietla sie powitanie: "Przychodzi VIP 'nick' "
- Rezerwcja slota
- Brak przekierowań na inne serwery
- Po Wpisaniu na say /vips bedziesz na liście na zielono

Wbrew pozorom na tej liscie nie ma nic przesadnego, jednakze pewnie większośc graczy nie wie jak to jest w grze..

Otóż gracz posiadajacy Vipa może miec nawet 500HP gdy się maxymalnie załaduje, przyczym inni gracze tylko max 160HP

Druga sprawa dotyczy tego ppkt : "Za zabicie Vip otrzymuje +15hp, a za Hs'a +35hp"  Problem polega na tym, że ten przywilej nie działa tak jak powinien. Na servie jest tak, że za zabicie HS'em otrzymuje się +15Hp a za zwykłe 35Hp (Jest odwrotnie), więc nazbieranie 500hp to zaden problem bo wystarczy zabic tylko 10 osob strzelajac do nich nawet po nogach i mamy MAX hp.

Sam posiadam Vipa i przyznaje, że to duza przesada. Niejednokrotnie przezyłem Headshoota z AWP, ktory srednio zadaje 450DMG. Zabic mnie na serverze jest bardzo trudno (udaje się tylko nielicznym) i zdaje sobie sprawe ze w ten sposob psuje innym gre, dlatego tez wnioskuje o osłabienie Vipa na zasadzie ograniczenia maxymalnej ilosci HP do Max160 i naprawieniu usterki dodawania HP za zabicie :)
 

 

Pozdrawiam :D

 

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

jestem jak najbardziej ZA jak Ksieciunio posiadał vipa to czasami miałem ochotę wyrywać włosy z głowy bo dostawał tyle ołowiu i nic sobie z tego nie robił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za osłabieniem Vip'a ponieważ jak wypomniał komentarz wyżej,dobrych gracz + vip= gra nie mająca sensu.Uważam że max do 200 hp bo za coś trzeba płacić :D a reszte jak najbardziej bym zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcami i szacun dla jacko, że sam takie coś zaproponował (mając vipa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł. Pamiętam jeszcze jak pykałem na VIPIE, byłem praktycznie nie śmiertelny ( max 10 padnięć na mapie ) .

Ale nie zapominajcie, że jeśli osłabimy zbyt mocno VIP gracze nie będą chcieli go kupować, a tego raczej nikt by nie chciał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja tez jestem za zmianą VIP-A na dm. Żeby zabić kogoś kto ma np. 500 hp to jest niemożliwe.

 

Ale nie zapominajcie, że jeśli osłabimy zbyt mocno VIP gracze nie będą chcieli go kupować, a tego raczej nikt by nie chciał .

  

 

Zawsze jest jakiś kompromis co do tego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do naprawienia usterki z dodawaniem hp, to się zgadzam, bo rzeczywiście, jest odwrotnie niż powinno być.

 

Co do ograniczenia hp - 160, to trochę za mało jak na vipa... Jeżeli już, można by ograniczyć max hp o połowę, czyli zostawić 250 hp max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sam posiadam Vipa i przyznaje, że to duza przesada. Niejednokrotnie przezyłem Headshoota z AWP, ktory srednio zadaje 450DMG

 

 

To może faktycznie zdenerwować - może coś takiego zrobić, że headshot to headshot - nie ma cię i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To może faktycznie zdenerwować - może coś takiego zrobić, że headshot to headshot - nie ma cię i już.

 

One Shoot One Kill z AWP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie zdenerwować - może coś takiego zrobić, że headshot to headshot - nie ma cię i już.

 

Tak nie mozna, bo to DM+ BF2. Na bf2 odznaki daja 160hp i to maxymalna ilosc hp, nie mozna jej zmniejszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego wcześniejszego posta.

Męczysz się, celujesz z awp w główkę, aby wbić cholerną odznakę. A tu nagle jest, trafiłeś...ale jednak lipa po koleś ma vipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest bardzo denerwujące sam nie jednokrotnie strzeliłem z awp Jackowi w głowę i nic. Może nie zupełnie nic bo się wkurzył i zaczął na mnie ''lecieć'' ze swoim AK  xD
 

 

 Więc jestem na TAK!  czyli za osłabieniem VIP'a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIPA można osłabić do 250 HP czyli o połowę. Dalej musi zachęcać graczy do jego kupna xD

...i to właśnie jest kompromis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł osłabić Vipa tak aby taki gracz na serwie nie odstraszał ludzi ale Vip  dawał takie przywileje aby nadal chciano go kupować..

Jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł to jaki pomysł, który jest dobry, a ten pomysł jest dobry xD. Masz racje kolego, vip z takimi możliwościami jest zbędny, lecz sam vip o mniejszych możliwościach będzie bardziej przyjemny dla wszystkich graczy. Dlatego jestem na Tak  <uzi> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało zmienione:

 

- Max HP dla vip'a - 250

- poprawione dodawanie hp za hsa i zwykłego kill'a.

- poprawiony opis reklamujący vip'a

 

Jeżeli coś nie działa itd. proszę zgłosić ten post.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×