Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Media-Tech

ODRZUCONE Media-Tech na Grafika

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Mateusz
Wiek:13
Doświadczenie w tworzeniu grafik:B. Dobre (moim zdaniem)
Jakiego programu używasz:Photoshop cs5
Ile czasu możesz poświęcić na forum:1-2 h jak bd Robota ;)
Dlaczego Ty?: Byłem już grafikiem na innym forum , ogarniam Photoshopa , wszystkie moje prace są wysyłane Pomocnemu i poddawane do oceny.
Przykładowe prace:
1-lSZ.jpg

2-kSZ.jpg

3-dSZ.jpg

4-cSZ.jpg

5-bSZ.jpg

6-YRZ.jpg

7-XRZ.jpg

8-WRZ.jpg

9-VRZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. NIE.!!! 4 posty i Ty chcesz byc grafikiem? w dodatku wydaje mi sie ze masz multikonto -_- 

 

 

do zamkniecia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. NIE.!!! 4 posty i Ty chcesz byc grafikiem? w dodatku wydaje mi sie ze masz multikonto -_-

 

 

do zamkniecia. 

Co mają do bycia grafikiem cztery posty? Każdemu można dać szansę.

P.S A to że dwóch znajomych przyszło do Was z innej sieci to nie znaczy, że ktoś ma multi konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na Nie .

Daj się poznać na forum i udzielaj się w dziale zlecenia .

Jak bendziesz juz tu troche z nami to pisz podanie , a nie ledwo konto założone a ty już wyskakujesz z podaniem .

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem grafikiem i jakoś nigdy nie widzialem, żebys udzielał sie w dziale związanym z grafika... Zrob cos dla graczy to moze bd na tak, ponieważ przykładowe prace tak wgl. nic nie dają bo spokojnie możesz je wziasc z innego forum wstawić na csk w podaniu i pomyśleć moze na tym forum sią tacy debile ze dadzą mi grafika, jeśli tak myślisz to się pomyliłes . .
+ za krótko jesteś na forum .  - NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, z początku myślałem, o tobie jako ogarnięta osoba, widzę prace fajne itd. Ale po tym jak napisałeś do mnie na gg, żebym ci przesłał swoja sygnaturę bo nie wiesz jak usunąć napis no to przegięcie pały. Ja mam ci dawać coś co ja robiłem a potem ty sobie to wykorzystasz? No chyba sobie żartujesz, śmiem podejrzewać, że te prace nawet się są twoje bo 10 minut mnie pytałeś jak usunąć napis w Photoshopie a potem szukałeś Stempla bo nie wiedziałeś gdzie są narzędzia. Ja rozumiem, że każdy kiedyś zaczynał ale jak ty mi tu wrzucasz takie prace i nie wiesz co to "STEMPEL" i chcesz moje abym to ja ci dał swoją pracę no to sry ale dla mnie koleś jesteś trochę śmieszny. Naprawdę głęboko się zastanawiam czy to twoje prace skoro z takim przekonaniem je tu wrzuciłeś a pytasz mnie o podstawy na pw.

 

NA TĄ CHWILE  NIE !

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawada co napisał Davis to człowieku pogrążyłeś się ...

Posiedz dłużej na forum, daj poznać się innym .

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij się najpierw udzielać w dziale graficznym. Złóż podanie za dłuższy czas, jak Wszyscy Cię lepiej poznają.

 

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×