Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Raod

Balans drużynami.

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten temat dlatego, że na serwerze jest często taka sytuacja że np. w tt jest 9 graczy a w ct 2. I proponuję żeby wgrać jakiś balans druzynami, ponieważ gra 9vs2 nie ma sensu. A gracze często nie chcą przechodzić do słabszej drużyny bo przejście do słabszej drużyny oznacza ciągle "dedanie" . Więc balans drużynami bardzo by sie przydał. :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy coś takiego istnieje . Ale jak jest to można by wgrać bo są takie sytuacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale balans można być tylko po skończonej rundzie. Wynika z tego, że na DM jest to nie możliwe, ponieważ tam się rundy nie kończą(albo kończą bardzo rzadko). Masz rację jest czasami spora rozbieżność miedzy team'ami, ale pomóc mogą tylko admini.

 

Oczywiście jeśli jest jakąś możliwość balansu na DM to na pewno by nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, na normalnych mapkach zazwyczaj składy są równe. Jeśli nie to wtedy trzeba przejść do przeciwnej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli nie to wtedy trzeba przejść do przeciwnej xD

 

Powiedz kto ci przejdzie ? Ci co są wysoko w rankingu to za chiny ludowe nie przejdą . Ja np przechodzę spotkałem się też że inni gracze przechodzą (czasem) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest potrzeba to przechodzę, czasami 2-3 razy podczas jednej mapy.  Inni też by mogli to zacząć praktykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest potrzeba to przechodzę, czasami 2-3 razy podczas jednej mapy.  Inni też by mogli to zacząć praktykować.

 

Taa, ja przechodziłem, ale jak raz na wiosze grałem w CT 3 na 10 to się wkur...zdenerwowałem i obiecałem sobie że będę twardy i więcej się nie zlituję. Tyle tylko że na starcie wybieram CT, którzy zazwyczaj są w gorszej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taa, ja przechodziłem, ale jak raz na wiosze grałem w CT 3 na 10 to się wkur...zdenerwowałem i obiecałem sobie że będę twardy i więcej się nie zlituję. Tyle tylko że na starcie wybieram CT, którzy zazwyczaj są w gorszej sytuacji.

 

Ty masz takie podejście, a inni po prostu opuszczą serwer i poszukają innego.  

Mogli by, ale po co? Żeby popsuć sobie staty?

a z tymi statami to niestety masz rację, niektórzy podczas jednej mapy potrafią z milion razy sprawdzić swój rank - normalnie śmiech na sali.

Zastanawiam się czy zacząć losowo przerzuć graczy między drużynami, gdy składy będą mocno nierówne.   Ale pewnie skończy się to skargą na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mogli by, ale po co? Żeby popsuć sobie staty?

Nie wszyscy mogliby sobie popsuc staty np. Ja często przechodze do slabszych , ale przez to że mam niewidke to uciekam z respa np. na max'ie i rozwalam ich z daleka nie padając.

 

 

niektórzy podczas jednej mapy potrafią z milion razy sprawdzić swój rank - normalnie śmiech na sali.

hahaha niektórzy to jak boty co 30 sec sprawdzajął swoj hahaha

 

A co do propozycji to jestem na TaK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balans na dm'ie oczwiście się przyda.

, ja osobiście jeżeli sytuacja np. na wspomnianym wyżej cs_wiocha była 10vs3 pisałem 3 razy na tsay "Przejść do CT!". Jeżeli nikt nie przeszdł, przenosiłem 1,3 i 4 z góry tabelki i jakoś nikt żalu nie miał o jednego dead'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bilans drużyn

Radzę nauczyć pisać poprawnie.

 

Dla mnie to jest dobry pomysł. Jak ktoś wspomniał że na cs-wiocha jest zawsze taka sama sytuacja 10-12 tt vs 3-5 ct. I nikt nie ma zamiaru przejść łaskawie, bo po co to.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie ten dział i temat, ale dla mnie mapa cs-wiocha to wiocha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np ja bardzo lubię mieć na DM okazyjne staty, ale gdy jest potrzeba to przejdę do drużyny ( oczywiście tej gorszej będę pisał o cs wiocha) . Ostatnio na tej mapie było 10Ct vs 3 TT. Pogrom był niesamowity. .... Przeszedłem do TT i w czasie 6 min na mapie potrafiłem wyczyścić sam cały resp TT z CT kiedy reszta TT ruszyła na podbój CT. Czasem wystarczy, że jedej lepszy gracz wbije do gorszej drużyny i sytuację się zamieniają. Tylko, że dalsza rozgrywka na wiosce wyglądała tak, że trzeba było przejść do CT, bo wcześniej połowa CT przechodziła do TT .

 

Jeśli się w tym nie polapiecie to spoko xD

 

Właśnie w takich sytuacjach balans drużynami się przyda. No chyba, że niektórzy gracze robią za 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Proszę, plugin pod DM :P amxx.pl/topic/79168-szukam-pluginu-ptb-na-deathmatch/

Plugin znajduje się na serwerze od początku jego istnienia. Nie spotkałem się z niczym innym pod serwery DM, więc jeżeli nie działa to na chwilę obecną nic nie mogę zrobić.

Jeżeli mi coś wpadnie w oko godnego uwagi to zostanie to dodane na serwer.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×