Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wojciu54

RAKIETKI ZA 533 dmg

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego momentu gra u nas kolega o nicku Pan_doctor - gra terminatorem i używa często rakiet. Niestety owe rakiety zadają 533 dmg.  Ale gdy ja dostalem rakietki wraz z perkiem to zadawały tylko po 90 hp.

 

Proszę o naprawę rakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To jest bug i ja nawet chyba wiem na czym polega. Otóż niedawno został wprowadzony na serwer perk "Księga wiedzy" - dodaje punkty w inteligencje, które się nie kasują wraz z wyżuceniem go. Mało tego, punkty te zostają "na zawsze". Sam raz wylosowałem ten item na snajperze i teraz mając 0 pkt dodanych w int, zadaję z rakietki 75 dmg. - tu tkwi cały problem. NIe wiem czy da się to jakoś pousuwać "manualnie" czy potrzebny będzie znów reset.... Wszystko zależy od Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Te jego rakietki już nawet Wojcia z równowagi wytrąciły. W sumie poła serwera jest ostro wkurzona.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz like za przypomnienie mi tego bo miałem pisać o tym . 

Gościa rakietka zabierała mi zawsze 375 hp i w dodatku zawsze każda rakietka była w hs .

 

Najlepiej to usunąć ten perk albo go jakoś naprawić o ile się da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.Gringo poprawnie napisał,że ''Księga wiedzy'' podwyższa punty.Podwyższa zgadzam się.Bardzo dużo osób denerwuje się z tego powodu ba zaczynają się wyzwiska i wulgaryzmy rzucane na mój temat co bardzo mnie denerwuje.Znalazłem manualny sposób na przywrócenie mojego domyślnego DMG z rakietki jest

to komenda ''/reset'' która(i tak każdy wie co ona robi) pozwala przydzielić ponownie punkty.Niestety wszystko ma swoje wady po znalezieniu ponownie tego perka,co rundę zwiększa się  zadawany ''damage''.Sam przed chwilą na mapie ''de_dust2_long'' zabiłem aż 4 osoby z rakietki(na czterech w team'ie TT).Nie dość ponieważ zadane obrażenia to 633 to stanowczo za dużo.I ja tego nie chcę i inni także...Nie mam zamiaru ''słuchać''(widzieć) wyzwisk na say'u to zniechęca mnie do gry i nowych graczy tez gdy wchodzą na serwa i widzą wulgi. Nie to nie dla mnie.

 

 To co napisałem to pierwsza część przez ten perk(ta rakietkę) od 18 lev(mam 35)

nie miałem tabeli dodania statystyk.Nie wyświetla się po nabiciu lev'la.

 

Proszę o usuniecie tego perka bo to nic dobrego(z mojej perspektywy).Za każdym razem gdy to dropniesz trzeba pisać /reset nie no to nie dla mnie 

 

 

                                                                                                                  Dziękuje za uwagę,pozdrawiam Pan_doktor

 

PS. Przepraszam tych których zabiłem z mojej rakietki(wiele razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Doktor jeżeli wiedzialeś jak to denerwuje, to po co używałeś tej rakietki. Jeszcze się śmiałeś, że kogoś nimi zabiłeś. Byłeś trochę beszczelny nadużywając ten bug. Fakt połowa winy stoi po stronie perku, lecz druga część stoi po twojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno usuwać 'moce' po wyrzuceniu itemu. Zmieniłem troszkę zapis, może teraz będzie ok.

Proszę o sprawdzenie, czy przywileje z opisu itemu znikają po wyrzuceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu naprawy perk działa poprawnie :P

ALE!

Gracze którzy przed naprawą używali go, nadal mają te umiejętności!

- Walą rakietami po 400 dmg

- Mają full wytrzymałości, przez co nie da się ich rozwalić ;\

- Biegają jak pojeb***!

 

Kilku osobom kazałem wpisać /reset , ponieważ to pomaga, ale reszty graczy wogule to nie obchodzi... :(

 

Da się jakoś zresetować te umiejętności wszystkim graczom? Czy nadal muszę męczyć graczy do wpisywania /reset ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@West pisz do graczy o tym, że mają wpisać ten "reset". Jeśli po takim ostrzeżeniu nie będzie reakcji - częstuj banem na 5 min. Jeśli ktoś mimo tego bana, dalej nie będzie skory wpisać "reset" wal bany po 1 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×