Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Propozycja - Frag save

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Często jest tak, że mamy wiele fragów na mapie, lecz niestety musimy gdzieś na chwilę iść albo pada nam internet. Jest plugin rozwiąże ten problem. Gracz po wyjściu z serwera, wracając na niego przy tej samej mapie ma taką samą ilość zarówno fragów jak i zginięć co znacznie przytrzymywało by gracza do dalszej gry. Prosiłbym o rozpatrzenie tego w pozytywny sposób.

 

http://amxx.pl/topic/77441-plugin-zapisujacy-ilosc-fragow-przed-wyjsciem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, w sumie dobre, bo spotkałem się z tym na gungame'ie, że utrzymuje Ci broń na mapie, ale trzeba wgrać do tego plugin, który był zaproponowany na dd2, a mianowicie o resecie tabelki (/resetscore). Bo trzeba brać też pod uwagę to, że niektórzy gracze będę chcieli resnąć swój wynik w tabelce, a reconnect nie będzie działać ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było by wtedy dodać jakąś komęde np. /reset która usuwałaby statystyki na danej mapie ( ma to działać jak reconnnect )

 

Co do propozycji jestem na tak, jest to bardzo dobry pomysł. Nie raz miałem tak, że 5 min przed końcem mapy wywaliło neta...

Jestem jak najbardziej na tak !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla propozycji jestem na TAK
,

ale raczej będzie używana przez niewielką liczbę graczy, ja nie będę używał tego na pewno:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osobnik z dość zawodnym Internetem jestem zdecydowanie na TAK ( z tym że w pakiecie z owym plug-inem umożliwiającym reset statystyk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla propozycji jestem na TAK

,

ale raczej będzie używana przez niewielką liczbę graczy, ja nie będę używał tego na pewno:D

 

Chyba nie czytasz dokładnie ...

 

Propozycja była z zapisywaniem fragów, tu nie ma czy ty chcesz z niej korzystać czy nie, skoro plugin zostanie wgrany to on będzie dla wszystkich. Jeśli chcesz resetować to są na to inne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK zdecydowanie ja w yrakcie mapy często wychodzę z serwera i szkoda mi statów :D Tak jakNatka (:D) napisał trzeba wprowadzić /rs (nie /reset za długo trwa wpisywania reseta :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Często mam taką sytuację że gdy gram ktoś napiszę na fb i chcę odpisać więc minimalizuje cs i zaraz wywala mnie z serwera za afk, bo czesto zapominam że jest komenda /spec ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Często jest tak, że mi livebox robi psikusa i zrywa neta na jakieś 2-3 minuty i dupa zbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin dobra rzecz i jeszcze by się przydał plugin który umożliwia rozdawanie punktów na 2 osoby. Gdyż na DM każdy kradnie sobie fragi i to umożliwiło by dodawanie punktów dwóm osoba jeśli by przeciwnik stracił np. 80 HP(można dać więcej HP) od mojego strzału a ktoś go dobił i ukradł by fraga a tak to by jemu i mi dodało fraga.

A pisało by to tak: 

 

GRACZ1 + GRACZ2 zabił GRACZA3

 

Myślę wiecie o co mi chodzi i pomysł mój może się nie przydać gdyż na DM łatwo zdobywać fragi ale napiszcie coś na ten temat i sory że nie dodałem nowej propozycji tylko napisałem w innej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisało by to tak: 

 

GRACZ1 + GRACZ2 zabił GRACZA3

 

Myślę wiecie o co mi chodzi i pomysł mój może się nie przydać gdyż na DM łatwo zdobywać fragi ale napiszcie coś na ten temat i sory że nie dodałem nowej propozycji tylko napisałem w innej :-)

 

Taki plugin jest, ale jak @Petrus wyjaśnił, ten plugin buguje się no i nie korzystnie rozdziela fragi w top15. Staram się odnaleźć taki plugin, który by nie kolidował, aczkolwiek łatwo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł na TAK!

 Pamiętam ile ja razy wychodziłem z serwera na jednej mapce;)

 Co do komendy /rs  też na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł czasem tak mam, że lecę do kuchni a nw walczę o złoto i tu mam nagle kicka wystarczy dodać ten plugin a jakby się komuś nie podobały staty i chciał je usunąć to wystarczy jak to ktoś wcześniej napisał dodać opcję : "rs"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medale za 1,2,3 miejsca i tak nic nie dają, jest sens obciążać serwer tym pluginem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz :)

Jestem człowikiem który dąży do jakiegoś celu więc dla mnie medal to taka nagroda za wysiłek czasm trzeba walczyć do ostatnich sekund ;)

Ja akurat cieszę się gdy dostaje medal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×