Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PituSss.

Zmiana.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałby żeby był zmieniony czas na dd2 i żeby był spadochron proszę rozważyć moją propozycje, ponieważ czas bomby trwającej jest z byt krótki za mało czasu nawet jest na domięgniecie z a na drugiego bs`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu pewnie o czas mapy (25 minut) lub o czas wybuchu bomby - 0:30. Moim zdaniem czas mapy powinien być 20 min, a czas wybuchu bomby również został zmieniony na 0:35. Nie wiem czemu, ale spadochrony mają tylko admini lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem ostatnio że tylko admini maja spadochron. Pisałem do osamy i sam się pytałem czemu zwykły gracz tego nie ma. Poza tym myślałem nad wprowadzeniem starego dźwięku po podłożeniu bomby. Który był już na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat spadochron na dd2 nie jest tak mocno potrzebny nie przesadzajcie, z tej gali jak chcesz zejść na respa ct to i po skrzynkach dasz radę. Co do czasu mapy jak i wybuchu bomby, nie zmieniał bym nic, jak będziesz w tt to pewnie byś chciał żeby paka wybuchała po 20s, bez sensu dobrze jest jak jest :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berku. tak czasu nie zmieniajmy ale spadochron by sie przydal nieraz sie zapominamy i leci wiedzac , ze pod "e" mamy spadochron . Takie. jest zdanie wielu osob grajacych na only dd2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauważyliście nie gram w ogóle praktycznie. Dziwią mnie Wasz komentarze, że ktoś wiedział o tym i nikt nie napisał o dodanie spadochronu dla wszystkich.

 

- spadochron dodany,

- czasy trwania mapy i do wybuchu bomby zostają jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×