Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

Propozycja dotycząca serwera ;).

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję żeby na serwer wgrać multi kill , ultra kill .monster kill itp :) I jak ktoś trafi w głowe to head shot . Pozatym na serwerze są fajne piosenki wgrane i bardzo mi sie podoba tylko tego mi brakuje :) .

 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:. [t]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No no czemu nie, w zasadzie to nie zły pomysł ale i nie najlepszy xd Aczkolwiek ja byłbym za ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak :)

Coś takiego widziałem i bardzo fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ? ^.^.  :-P Grając wcześniej na innych serwerach spotykałem i takie pluginy . Powiem szczerze bardzo przyjemnie się gra słysząc te "dzwięki" . ..  Podsumowując ten post jestem na Tak . :D  <banan> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie i irytują te dźwięki. Tak samo jak większość innych zbędnych dodatków. Jednakowoż to serwer FFA i nie może się chyba obyć bez takich dupereli.

 

Jeżeli da się to chciałbym też(proponowałbym) możliwość wyłączania czegoś takiego na życzenie. Tak samo jak to jest z roundsoundem. O ile oczywiście się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Moim zdaniem nie potrzeba wgrywac szmelców zeby nie bugowac serwera....    Owszem jest to fajne ale tez nie potrzebne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście mało podobają te dźwięki....

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dźwięki może fajne, ale na jak długo? Nie wyobrażam sobie gry z ciągłymi odgłosami, zwłaszcza, ze gram na słuchawkach a duża część gry (przynajmniej w moim przypadku) opiera się na słuchu. 
Powiem Wam, że grałam na servie, gdzie takie dzwięki słychać było co chwile [co 1 lub 2 sek], bo ustawione były dla wszystkich graczy. Tzn gracz X zabijał hs'em kolejnego z kolei już fraga, a te "ulepszenie servea" były słyszalne dla  wszystkich, przez co kompletnie zagłuszały i psuły grę.

A jeżeli koniecznie chcecie wprowadzać  "te głosy", to proponuje wgrać je na CoD, nie na dusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest tak jak napisała Zuza. Dzwięki odpadają, bo wszyscy co grają na słuchawkach nie będą wiedziali co się dzieje, gdy będzie słychać tylko "Hedshot.."

Takie odgłosy sieją zamęt i haos na serwerze.

 

A co do napisow typu double kill, monster kill można wgrać na serwer, aby urozmaicic gre, ale pod jednym warunkiem.

Np. gdy taki Davis wbije "monster kill"  Napis pojawi się po lewej stronie ekranu, ale będzie mu towarzyszył dzwięki "monster kill" co będzie słyszalne dla każdego na serwerze.

Dlatego proponuję dodać te napisy, tylko bez dzwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł mam jeszcze fajny plugin ale narazie go muszę znależć bo moje pliki po formacie się usuneły a nie pamiętam jak się nazywa (to jest takie coś że trawisz w banie albo normalnie to koleś się rozpada na kwałki i widać krew i kości fajny naprawde plugin) ale jak go znajde to podeśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinect nie przesadzasz czasem? No i co myślisz, że na DM można wgrywać wszystko?

Na wielu FFA jest taki mod, bo widywałem go na konkurencyjnych serwerach. W żaden sposub nie pogorszy to gry, jeśli będą napisy [bez dźwięku].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×