Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Naruciak123

odznaki

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wypadałoby, abyś napisał za co mają być odznaki, które chcesz dodać :) bo ja na przykład nie wiem.

 

Ale to moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko by było wymyślić 12 sensownych, nowych odznak.  Jestem raczej sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.

Ale to również jest tylko moje zdanie - zaskocz nas i wymyśl coś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za zrobieniem 60/72 odznak.

Zawsze jest to urozmaicenie gry, większy stipien trudnisci i oczywiście więcej zabawy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że i tak (jak dla mnie) jest ciężko zdobyć wszystkie 48 odznak, a co za dodaniem dodatkowych to nie jestem tak całkiem przekonany bo nie wiem za co miałyby być poszczególne odznaki (nie ma opisu w linku który podałeś).

Moje stanowisko na chwile obecną: RACZEJ NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/ Nurciak nie spamuj 

 

ref

 

dziękuje za poparcie mojego zdania :)

 

to chyba raczej ma utrudnićżeby więcej odznak było d( ^_^)b

Nie masz co napisać to nie pisz bo nabijasz posty bezsensownie. Jak nie masz co pisać to nie pisz 

2/ Co do propozycji jestem na Tak można trochę zmienić grę ponieważ staje się monotonna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/ Nurciak nie spamuj 

 

 

 

Nie masz co napisać to nie pisz bo nabijasz posty bezsensownie. Jak nie masz co pisać to nie pisz 

2/ Co do propozycji jestem na Tak można trochę zmienić grę ponieważ staje się monotonna :)

nie nurciak tylko naruciak jak cos=.= i nie spamuje tyllko odpowiadam a t o"ref" "refresh" czyli odswiezam temat =.= 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruciak ale ale chcesz w jakiś sposób podlizać się tutejszej administracji?  :D

Na serwerze kampisz i starsznie dziwnie grasz skaczesz za tekstury i wgl...
Dziwnym jest, że tak o z nikąd tutaj taki pomysł... 

A tak w ogóle jestem na nie... Ja mam przegrane 24h na serwerze ale mam dopiero 15 odznak... 

Jeżeli odznaki byłby sensowne to czemu by nie? A z drugiej strony gdy niektórzy maja juz prawie wszystko lataliby z jedną bronią zeby wbić cos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE 48 odznak starczy moim zdaniem i tak to jest sporo a te 72 to po co aż tak dużo ? ciekawe jakie może podwójny skok... dla mnie to bezsens jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Naruciak ale ale chcesz w jakiś sposób podlizać się tutejszej administracji?   :D

 

Na serwerze kampisz i starsznie dziwnie grasz skaczesz za tekstury i wgl...

Dziwnym jest, że tak o z nikąd tutaj taki pomysł... 

 

A tak w ogóle jestem na nie... Ja mam przegrane 24h na serwerze ale mam dopiero 15 odznak... 

 

Jeżeli odznaki byłby sensowne to czemu by nie? A z drugiej strony gdy niektórzy maja juz prawie wszystko lataliby z jedną bronią zeby wbić cos :D

jak podlizac normalna propozycja co do serwera to jest a ze skacze na tekstury to moja sprawa ;] kampie? lol czasami jakies 10-20 sekund ale max wiecej nie kampilem latam i strzelam jak szalony ;] 

 

Jestem na NIE 48 odznak starczy moim zdaniem i tak to jest sporo a te 72 to po co aż tak dużo ? ciekawe jakie może podwójny skok... dla mnie to bezsens jestem na Nie

72 odznaki czemu nei chociaz 60 zeby utrudnic gre chociaz bo 48 odznak jest latwo wbic strasznie ;] i co taka osoba co wbije 48 odznak nie ma juz co wbijac dalej tylko ranking jak cos bic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nurciak tylko naruciak jak cos=.= i nie spamuje tyllko odpowiadam a t o"ref" "refresh" czyli odswiezam temat =.= 

Haha ... po co ? Widziałeś to w innych tematach jak by tak robili to wszyscy by mieli po 1000 postów pisz z sensem a nie "odszwierzam" jak ktoś zobaczy a będzie się mu chciało wypowiedzieć to wypowie a nie że twój temat ma być na stronie głównej bo ty go napisałeś i chcesz się żeby go wszyscy widzieli  ... 

P.S. wiem co znaczy ref ,wypowiedziałeś się 7 razy w swoim temacie wiec nie przesadzaj ... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ... po co ? Widziałeś to w innych tematach jak by tak robili to wszyscy by mieli po 1000 postów pisz z sensem a nie "odszwierzam" jak ktoś zobaczy a będzie się mu chciało wypowiedzieć to wypowie a nie że twój temat ma być na stronie głównej bo ty go napisałeś i chcesz się żeby go wszyscy widzieli  ... 

P.S. wiem co znaczy ref ,wypowiedziałeś się 7 razy w swoim temacie wiec nie przesadzaj ... -_-

tylko że temat narazie dyskutują niektórzy tak niektórzy nie itp ... chce żeby tylk ozobaczyli bo jutro np. zniknie na 3 strone albo coś i nikt nie będzie szukał kto wie gdzie tego ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja neutral. Trzeba by było zrobić reset bf2 dodać odznaki , a wątpię, aby komuś znowu chciało się nabijać od nowa odznaki, więc jak uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×