Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
zuza

Kilka dodatków od Zuzanny.

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ I CZOŁEM!
Chce Wam zaproponować parę dodatków do serva. Oczywiście nie wszystkie muszą Wam się podobać, ale proszę o sensowne wypowiedzi.



Propozycja 1 DODANE NA SERWER
 
Wgranie pluginu, który umożliwiłby przenikanie przez członków swojego teamu. Często słyszę  "nie blocz" "odsuń się",  tam gdzie jest mało miejsca, przez co gracze stają się nerwowi :> Wydaje mi się, że plugin rozwiązałby ten problem.

Propozycja 2 DODANE
 
Wgranie pluginu, który będzie wyświetlał nazwę i hp gracza, który ostatni  pozostał z danego teamu, oraz  ilość jego przeciwników. 
+Jak widać poniżej, ustawienie napisów "moster kill" "ostro" itp. w lewej części ekranu zamiast dźwięków.

 

 

didz.png


 

Propozycja 3 ODRZUCONE

 

Wgranie "ludzika", który pokazuje ile razy i gdzie trafiliśmy przeciwnika [wyświetla się po śmierci]:

 


evr.bmp
 

 

 

Propozycja 4

 


Chyba każdy zdaje sobię sprawę, że reklama serverów jaki i forum nie jest łatwa. Dlatego też proponuję, żeby na mapce w miejscach strategicznych [bs'y, długa, gala, trup..]  pojawiły się "banery" reklamujące i zachęcające do odwiedzenia  forum. 

 


r5ka.png


 

 

Propozycja 5 ODRZUCONE

 

Niektórzy na początku rundy narzekają na brak kasy. Czemu nie dać im szansy na zarobek poprzez obstawianie , który z 2 pozostałych na placu broni graczy wygra?  Obstawianie działa przy sytuacja 1 vs 1.

 

t6oi.png



Propozycja 6 ODRZUCONE

Wgranie pluginu, który pozwoli na "ruch" leżącej broni. Tzn, gdy strzelimy w leżącą na ziemi broń ona odlatuje. Ma to na celu urozmaicić wygląd i dać szanse tym graczom, dla których żywy cel jest za szybki xD

 

 

 

 

 

 

 

Na razie tyle. Mam nadzieję, że przynajmniej niektóre propozycję przypadną Wam do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Trochę się napracowałaś. ;)

 

Propozycja 1. +/- za dodaniem.

Propozycja 2. Na Tak.

Propozycja 3. Zbędne.

Propozycja 4. Bardzo dobra propozycja - Tak.

Propozycja 5.Bardzo fajne - Tak.

Propozycja 6. Taki zbędny bajer xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1./Na tak.

2./Na tak.

3./Na tak.

4./Na tak.Na każdy serwer.

5./Na nie.

6./To mi się najbardziej spodobało ;) na tak.Można by wgrać na każdy serwer.

 

+Like

Edytowane przez Robaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ciężko jest o taki plugin (składałem już taką propozycję)

2. Może być

3. Raczej nie :D

4. Jak najbardziej

5. Będzie to podpadało już pod 4fun :/ (aczkolwiek można rozważyć)

6. Tutaj wybacz ale nie lubię takich rzeczy i lekko za śmieci serwer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Była już ta propozycja ale pluing był do bani . Ale jak by był dobry to na jakiś czas to musi działać .

2. Można dodać z dźwiękami np: do dupy z taką robotą itp...

3. Zbędne to ( popatrzeć między zerami  nad nogami  :P)

4.OOO takie coś można zrobić na każdy serw ale tu musi grafik to zrobić pięknie ładnie .

5. Zbędne ale można dodać dla urozmaicenia .

6. Jak dla mnie to jest zbędny pluing który zaśmiecał serwer będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na tak przyda się.

2. Tak

3.  Zdecydowanie na nie, tylko będzie mnie rozpraszać.

4. To jest bardzo dobry pomysł xD

5. Nie, nie nie, nie róbcie sobie nawet jaj nie potrzebny ten szajs...... Wszędzie tylko nie tuuu.

6. Neutral.

 

:):)

Edytowane przez berku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że zdecydowanie za dużo czasu wolnego masz Młoda. Dobra, przejdę do tematu:

1. Sam często klnę pod nosem na nierozgarniętych graczy. Na tak
2.Czy ja wiem.... nie jest mi to jakoś potrzebne do pełni szczęscia neutral
3. NIE - tak po prostu
4. Ciekawy pomysł na tanią reklamę a zarazem skuteczną Na TAK - dodać na każdym serwerze na kilku mapach

5. Spotkałem się z tego typu dodatkiem, ale był to serwer 4fun bardziej ;D z takim dodatkiem to na CoD'a  DD2 - neutral CoD - na tak

6. Czemu by nie, trochę więcej realizmu w grze, podoba mi się to - Na tak
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wgranie pluginu, który umożliwiłby przenikanie przez członków swojego teamu. Często słyszę "nie blocz" "odsuń się", tam gdzie jest mało miejsca, przez co gracze stają się nerwowi :> Wydaje mi się, że plugin rozwiązałby ten problem.

 

Znajdźcie mi plugin, który to robi przez X sekund na początku rundy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widać, że zdecydowanie za dużo czasu wolnego masz Młoda. Dobra, przejdę do tematu: 1. Sam często klnę pod nosem na nierozgarniętych graczy. Na tak 2.Czy ja wiem.... nie jest mi to jakoś potrzebne do pełni szczęscia neutral 3. NIE - tak po prostu 4. Ciekawy pomysł na tanią reklamę a zarazem skuteczną Na TAK - dodać na każdym serwerze na kilku mapach 5. Spotkałem się z tego typu dodatkiem, ale był to serwer 4fun bardziej ;D z takim dodatkiem to na CoD'a  DD2 - neutral CoD - na tak 6. Czemu by nie, trochę więcej realizmu w grze, podoba mi się to - Na tak

Mamy PRAWIE to samo zdanie bo 1 - na nie. To jest dobre na serwery dm, gdzie jest bardzo duża ilość slotów. Wtedy nie ma żadnego problemu z blokowaniem, bo to działa tylko na graczy z naszego teamu. Ale na dd2 to raczej nie, bo sam niekiedy robie boosta na gale albo podsadzam kogoś niekiedy na gale (nie txt, tylko po tych skrzynkach przy respie, żeby nie trzeba było gonić po bs'ie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na tak, przydatne.

2. Na tak.

3. Na nie, to jest głupi plugin moim zdaniem :D

4. Można by było to wgrać.

5. Na nie, takie coś to na bf2...

6. Zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje 4 i 6 git. Reklama naprawdę się przyda i nie zawadzi w grze, a przesuwanie broni to dobry dodatek, jednak z doświadczenia wiem, że niektórzy będą robić tak, żeby bronie poprzerzucać w niedostępne miejsca, tak samo jak pakę.... Zatem nad ostatnią porpozycją trzeba się zastanowić. 

 

Ciekawa porpozycja z ostatnim graczem i zastąpienie zbędnych głosów typu "multi-kill" napisami z boku.

 

Pozostałe niepotrzebne. A przenikanie przez graczy to już w ogóle. Zatraci się sens gry przez to przenikanie. Takie uroki FFA, że czasem ktoś zbloczy. Ewentualnie tak jak Petrus napisał, że jedynie przez kilka sekund na respie(jeżeli się da).

 

Łap jednak lajka za chęci i oryginalne propozycje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Dodane

2. Jak najbardziej :D Chętnie poczytam "Osama Master" czy coś :>

3. Dobre to ;d Na TAK

4. Oczywiście, przynajmniej grafik będzie miał co robić :>

5. też na tak :D

6. Odrzucone

 

Pozdro :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje dodane lub odrzucone - wszystko opisane w 1 poście.

 

Co do reklamy w postaci bannerów. Fajna sprawa, ale trochę czasochłonna. Poproszę grafików o wykonanie przykładowych prac, a ja ewentualnie narzucę poprawki i dodam je na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bannerów, CS tak przerobi te prace (pixele), że najbardziej czytelne pracę będą tylko w takim stylu:

89857562621427943811.png

 

Można spróbować dodać też coś w tym stylu, z tym, że trzeba się liczyć więcej bajerów, dodatków = mniejsza czytelność

18110114791784901591.png

 

Jeśli, ktoś podrzuci jakiś fajny pomysł na banner to mogę wykonać, bo tak jak już nie raz pisałem, nie mam czasu na wymyślanie super bannerów, a praca takiego banneru zajmuje dosłownie kilka minut.

 

Osobiście polecałbym dodanie tego:

58154817722867088450.gif

(Oczywiście animacja nie będzie działać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Pierwsza grafika dobra. Zmień nazwę forum tylko na, www.cs-kopytko.pl

- Co do ostatniej grafiki z adminami, zrób ją na podobnej zasadzie co pierwsza (duże napisy itd). Obawiam się, że na serwerze szczegółów nie będzie widać.

 

Dodatkowo obie grafiki jeżeli możesz dostosuj według tego poradnika: http://amxx.pl/topic/966-reklamy-na-serwerze-informacje-graficzne-na-scianach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAk oprócz 3. Mi się wydaje że 3 punkt jest zbedny. A tak wgl Bardzo Ładna wykonana Praca BANG. Like leci dla Cb :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby normalnie to wyglądało, to musi wyglądać mniej więcej tak :

Huh, nie doczytałeś poradnika, który Ci wysłałem. Obrazek musi być dość mały - 256x64px. W poradniku zobacz fragment "Tworzenie obrazka". Nie dam rady go sam pomniejszyć bo psuje się grafika. Trzeba od nowa napisać to tak samo, tylko na mniejszym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×