Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Bebik

Błąd z odznaką 007

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 MAm problem z odznaka 007 z shotguna i nie wiem dlaczego ale gdy chodze z nożem to inni mnie widzą a tą odznake wbiłem 3 tygodnie temu i od tego czasu mnie widac i  mi się wydaje że to jest jakiś bug. Robiłem już recenecta cs`a ale to nie pomogło  aha i jeszcze jedno gdy wbijałem odznake to rangi mi nie wczytało i nie wiem czy to ma jakiś związek z tą odznaką.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wbiłeś tą odznakę, gdy nie czytało Ci rangi ( serwer nie był polączony z baza danych, więc nie zapisał tego) to napewno nie będzie ona Ci działać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprawdź jakie masz odznaki. Po wejściu do gry wpisz "/whois [twójnick]" (np. /whois Bebik) i w ten sposób zobaczysz co zdobyłeś i na jakim poziomie. ..

Tyle mogę powiedzieć na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie masz odznaki. Po wejściu do gry wpisz "/whois [twójnick]" (np. /whois Bebik) i w ten sposób zobaczysz co zdobyłeś i na jakim poziomie. ..

Tyle mogę powiedzieć na ten temat :)

 

A gdy bym wbił odznake od nowa ????

 

Po wejsciu na serwer mam 007 z shotguna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odznaka nie powinna się bugować. Czasem wystarczy tylko 'przeładować' nóż i niewidka wskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus według mnie to jest jakis bug ponieważ gdy patrze na M@$_O to on od razy jest nie widzialany a mnie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi Ci sie bugować odznaka. Wystarczy, że gracze jadą na 16bitach/sofcie i doskonale Ciebie widzą, a uwierz, takich na serwerze nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś dziś już ci pisałem że masz 007 z shota. Z odznaką jest wszystko ok i Ci działa, tylko czasami tak jak napisał Petrus trzeba zmienić z noża na inną broń a potem na nóż, lub tak jak napisał Wiuciu gracze grają na 16 bit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem wyjaśniony.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×