Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PsipSi^^

Propozycja :D

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taką propozycję, żeby wgrac jeszcze na serwer dwie mapki : de_nuke i de_inferno. ponieważ gram na serwerze pewien czas i już mi trochę się nudzi. Grałem już na takich serwerach gdzie były te mapy i bylo ciekawie.

Myśle że by bylo można wgrać je na okres próbny.

 

 

Serwer nazywał by sie wtedy : " CS-Kopytko only dust2/nuke/inferno FFA".

 

czekam na wasze wypowiedzi pozdrawiam PsipSi^^ :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by było wgrać te mapy nie było by tylko dd2 i by się o wiele lepiej grało bo cały czas te dd2 to też już się po jakimś czasie nudzi jestem za :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOT

 

dust2_only to dust2_only. Takie serwery mimo wszystko mają branie. Po dodaniu w/w map zrobiłby się zwyczajny serwer FFA. 

Nie ukrywam, że bardzo mnie już nudzi ten dust i ze 100%-ową chęcią pograłbym na nuke czy inferno. Jednak dust2_only powinien i chyba musi zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak. 

 

Można by było wgrać te mapy jeśli nie 2 to chociaż 1, powoli robi się to nudne ciągle na dust2 grać, koleś pogra 30min w polotach do godziny i idzie na inne serwer bo przecież ile to można grać tą samo mapę. I jest tak że przez jakiś czas serwer jest prawie full a potem grają po 5 a czasami nawet i nie. I albo wbijają na nasze TP albo zmieniają serwownie i wbijają na inne FFA. Gdyż na kopytko nie ma serwera FFA żeby pograć na różnych mapach tylko only dd2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem . Nudzi sie ale pomimo tego i tak gramy wszyscy na only dd2 . ;>.

 

Jestem NEUTRAL . ! ;-)

 

No nie wiem . Nudzi sie ale pomimo tego i tak gramy wszyscy na only dd2 . ;>.

 

Jestem NEUTRAL . ! ;-)

 

No nie wiem . Nudzi sie ale pomimo tego i tak gramy wszyscy na only dd2 . ;>.

 

Jestem NEUTRAL . ! ;-)

 

Sory ale mi sie zlagowalo . xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt nudzi się cały czas ta mapka ale to właśnie jest taki mod . Gdyby dodać np mapę de_inferno nie był by to only dd2 tylko dd2/inferno a taka nazwa niebardzo ; / Tak jak ktoś już napisał taki serwer ma branie :D Myślę, że gdy komuś się nudzi mapa dd2 to zawsze u nas jest tp : ) tam jest i mapa nuke i inferno : D .. Jestem neutral, zobaczymy co inni powiedzą : D

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie  NIE.

 

dust2_only to dust2_only.


Wydaje mi się, że jest dobrze tak jak jest. Frekwencja na tym servie ostatnio wzrosła, wciąż grają stali gracze - zmiana jest zbędna.


A jeżeli się nie mylę mapki de_infeno, de_nuke oraz de_dust2  grane są na TEAM PLAY'u  -->  193.33.177.32:27066.  Zapraszam tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer De_Dust2 to jest bardzo fajny serwer . Gdy jest po 7 osób w teamach gra idzie inaczej a jak jest po 5 już inaczej . Zawsze jest ten dreszczyk emocji . Jeżeli się nie mylę to taka propozycja już była . NIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×