Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
revi

Błąd serwera ???

27 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie mogę dodać tylko serwera DD2 do listy, nic się nie pokazuje.

Gdy wbijam przez komende: connect to wyskakuje mi informacja:

You have banned.  (czy coś)

Wcześniej było ok. No nie wiem bana nigdy nie dostałem, czekam na jakieś informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść na np. DM+BF2 -> wpisz /server i wybierz DD2.

Rezerwacja nicku jest na dany serwer i może jakiś cziter na DD2 grał na Twoim nicku?

Spróbuj wejść na innym nicku :)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem router i dalej to samo :(

Komenda /server też nie pomogła ;/ (pokazuje jakby się łączyło ale postępu nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ban na cfg.

Zreinstaluj cs, zmień ip i powinno być cfg (jeżeli nie chce Ci się robić, bo uważasz, że nie pomoże - sprawdź czy możesz wejść na ns ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego widać ma stałe ip więc nie powinno być problemu z wejściem na server. Być może masz jakiś błąd w cfg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Config zresetowałem nadal to samo ...

Na innym nicku też to samo ...

Jak się łącze to w konsoli wyskakuje tylko takie cos:

 

 

Connecting to 193.33.177.12:27126...
You have been banned from this server.

Retrying 193.33.177.12:27126...
You have been banned from this server.
 

Tak a propo    IP MAM STAŁE !

Edytowane przez revi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy config zresetowałeś poprzez usunięcie pliku config.cfg ?

 

!Usunięcie tego pliku spowoduje usunięcie wszystkich ustawień i będziesz musiał wpisać hasło wchodząc na serwer, na którym masz zarezerwowany nick!

 

Jeśli nie pomogło to spróbuj może zrobić tak jak radził fecu - zainstaluj NS, aby sprawdzić co i jak?

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też czasem na DM+BF2 nie chciało wejść na serwer (Ponowne łączenie z serwerem...) ale po zmianie wersji NS na "brandowany" już takich błędów nie mam :) Jak nie usunąłeś jeszcze NS to spróbuj może wejść na serwer z 2 razy gdy nie będzie zapełniony i wstaw log z konsoli

 

 

Masz może możliwość podłączenia innego modemu i zamiast przez router, wejdź do gry na tym innym modemie ale na tym samym PC (np. telefon jako modem - pakiety internetowe kosztują 2 zł) - chodzi o wykluczenie winy modemu (IP itd)?

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Connecting to 193.33.177.12:27126... You have been banned from this server. Retrying 193.33.177.12:27126... You have been banned from this server.

 

 

Miałem ten sam problem i nic już nie da się na to poradzić :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i nic już nie da się na to poradzić :)

@ AnDre A masz internet z stałym IP czy z zmiennym? Odpowiedz tylko jeśli będziesz pewien na 100% jaki masz internet.

 

@ revi: tu były podobne sytuacje: http://cs-soplica.com/topic/123276-problem-z-serwerem/ ; http://cs-joke.pl/temat3472.html

a sądząc po tym: http://cserwer.pl/topic/16882-problem-steam/ powinieneś napisać do Petrusa czy nie miałeś w przeszłości na tym serwerze (dd2) kicka lub bana za cokolwiek nawet na 5 minut i może wtedy w plikach serwera wystąpił błąd i dostałeś perma.

Skontaktuj się z Petrusem i zapytaj o to.

 

A odnośnie tego:

 

Mi też czasem na DM+BF2 nie chciało wejść na serwer (Ponowne łączenie z serwerem...) ale po zmianie wersji NS na "brandowany" już takich błędów nie mam :)

To wersja dzięki której nie mam tego problemu to jest tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27432-counter-strike-16-free-steam-download-2013-yt/ i od tego czasu nie mam większych problemów z wejściem na serwer - oprócz gdy były awarie hostingu np. wczoraj (spróbuj może zainstalować wersję podaną w linku? [ok 300 MB])

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nick nie jest zbanowany,

2. Na serwerze nie jest dodany ban,

3. W amxbans nie jest dodany ban.

 

Dziwna sprawa. Nie wyświetla Ci się jakieś dodatkowe info w konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick nie jest zbanowany, 2. Na serwerze nie jest dodany ban, 3. W amxbans nie jest dodany ban.   Dziwna sprawa. Nie wyświetla Ci się jakieś dodatkowe info w konsoli?

 

 

 

Petrus na innym serwerze miałem ten sam błąd i też wszędzie UB miałem i nie mogłem wejść na to nic już nie poradzisz :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już sam ...

Może są tutaj bany na neo czyli na tak zwane zakresy IP, no i może jakiś typek dostał bana na neo na zakres IP a ja w tym zakresie się mieszcze ... no nie wiem.

 

Wczesniej bylo wszystko ok tylko w poniedzialek jak latal cheat to jak Petrus wszedłeś i zaraz wyszedłeś to typek został zbanowany a po chwili mnie wyrzuciło i już jakby serwer padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zabiercie mu all uprawnienia na serwerze na łóżcie bana jeszcze raz na niego i dajcie mu UB bo jeśli ktoś dostał bana i jego w tedy też wywaliło czyli ktoś ma podobne IP ale będzie się różniło końcówką i już nie pokaże Ci w AMX bans. A jak to nie pomoże to sprawdź może jego IP w bansie ale nie pełne bez końcówki do pierwszych 3 przecinków bez tej końcówki co się zmienia nawet na stałym internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mam "żadnych uprawnień".

Ani admina ani VIPa ani rezerwacji.

 

Może spróbujcie jakoś mnie odbanować komndą na serwerze:

amx_unban "91.150.189.42"

 

no sam nie wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#1 Na czas próby połączenia z DD2 wyłącz antywirusa i zaporę sieciową

#2 Próbowałeś usunąć CS całkowicie i zainstalować ponownie?

#3 Spróbuj jak Ci sie chce pobrać tego CSa [wersja XTCS] POBIERZ

Opis XTCS: klik

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobierzesz to spróbuj wejść na DD2 na tym pobranym CS (wersja XTCS) i napisz co i jak (jak będzie coś nowego w konsoli to wstaw log)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×