Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SchoTeR

[dust2 only] SS-y SchoTeR

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: SchoTeR
Serwer:[dust2 only]
Twój SteamID:VALVE_0:4:72123120
Twoje IP:89.231.197.161.
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):28/08/2013/19:15
Powód bana: Ss-y
Nick Admina który zbanował:dzika parowka
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):

http://speedy.sh/MXjJA/de-dust20000.zip

 

Nie mam kopii konsoli bo grał wyłączyłem cs. I nie dałem ss-y póżniej bo myślałem , że jakimś prawem dostałem ub i sobie grałem mimo wczeniejszych ss-ów . Wiem to głupie . 

 

 

link z ss-ami do pobrania : http://speedy.sh/MXjJA/de-dust20000.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś 2 razy bana za aktywnego i raz SS i mówisz że nie wiedziałeś a wszedłeś na serwer i jeszcze piszesz że ja nie potrafię oceniać gracza czy ma wh bo Tobie też SS zrobiłem moim zdaniem BEZ UB!!! Dobrze wiedział że grał na aktywnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem czysty , a po drugie raz za aktywnego dostałem dziś i dopiero skapowałem  o co chodzi . Proszę o ub. Wiem , że to ie tu powinienem pisać ale ten admin daje bany każdemu kto zeskanuje kogoś albo 2 razy head komuś pociągnie .Od tego szału można dostać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze Ty mnie nie będziesz pouczał jak mam oceniać graczy i kiedy im robić SS!! Widzę gościu ma wh lecą SS proste a nie że skanował tamtych 2 leciało prosto na WH widzisz żeby ktoś z nich napisał prośbę o UB? nie więc się nie wypowiadaj na temat mojej pracy na rzecz serwera!!I teraz jeszcze dla przyjemności oglądnę sobie demko i sprawdzę czy faktycznie nic nie było

PS.

Co to za SS grafika software i jakieś same kwadraty? WTF?

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś słabym nieogarniającym adminem , pewnie ledwo co ogarniasz amx chyba tylko te podstawowe bo to widać . A ja mam softare ponieważ moja grafika i kompa nie pozwalają inaczej a te kwadraty to chyba ty je tylko widzisz . Jestem czysty wiec ub dziekuje i owdzenia a nie jakieś pierdoły opowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przestrzega regulaminu, to nie powinien dostać UB. Pozatym ja nie wiem co to za kwadraty czarne są na tych ss'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiem wam tak, po co się kłócicie? Aktywny,16-bit co dajcie mu jeszcze UB Głupota.Nie ma UB Po 1 Aktywny Po 2 Grafika, Miło była Nara ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Schoter jesteś arogancki i wogóle, jak byś pozjadał wszystkie rozumy.

 

Admin wie co ma robić lepiej od ciebie więc nie wiem co ty mówisz.

 

Sam grałeś na aktywnym i teraz się wykręcasz.

 

Jak dla mnie to masz ip zmienne i dlatego wbiłeś.

 

dla mnie to brak UB...  :-/

 

 

Jesteś słabym nieogarniającym adminem , pewnie ledwo co ogarniasz amx chyba tylko te podstawowe bo to widać . A ja mam softare ponieważ moja grafika i kompa nie pozwalają inaczej a te kwadraty to chyba ty je tylko widzisz . Jestem czysty wiec ub dziekuje i owdzenia a nie jakieś pierdoły opowiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nigdy nie wchodź na aktywnym banie.

2. Zmień grafikę na 32 bity - openGL.

 

Nie wiem do końca co do za pixele, ale chyba to spowodowane grafiką. Za nieprzestrzeganie powyższych punktów następnym razem UB nie będzie.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×