Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tazor

Admini

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, czy zauważyliście że na serwerze TeamPlay nie ma nigdy adminów ? a czity cały czas są ? 
Więc chciałbym poinformować administracje iż wasza sieć się powoli rozpada, można zauważyć to nawet po ilości graczy na serwerze a wszystko dlatego że są czity i nikt z nimi nie chce grać... :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy zakupic steam/ bądź jak macie to złożyć podanie :) ja sam nie ogarne wszystkiego tym bardziej ze pracuje... a chetnych na admina na TP jest mało.! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie parę osób mam zaproszonych z tp ale jakoś mi nikt nie pisze . Czasami wchodzę tam i oglądam czy cheater tam jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dali byscie admina na ns ? Bo gdyby była taka możliwośc ja mogę grac na tb i byc adminem . 

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dali byscie admina na ns ? Bo gdyby była taka możliwośc ja mogę grac na tb i byc adminem . 

Jeśli nie stać Cie na kupno w sklepie cs-kopytko.pl to możesz Steam kupić na allegro od 5,99 zł (ale nie wiem czy banowane - sprawdź) :) Sam myślę nad kupnem steam, ale niestety nie umiem rozpoznawać cziterów, aby zostać adminem ( oprócz tych co ewidentnie latają :( )

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Steam kupisz na allegro od 5,99 zł (ale nie wiem czy banowane - sprawdź)


Puma CSK ma sklepik trudno kupić steam?Na Papierosy,% wszyscy maja ale na steam juz biedacy sie znalezli!



Wszystko ok . lecz nie mam sponsora na steam : D jeszcze teraz w sobote jade na wesele do brata musze sobie garniaka kupic i td więc steam nie po drodze . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Jeżeli chcecie pomoc, to zapraszam do składania podan.!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×