Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BITY SIEKA

cheaterzy.

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dlaczego na serwerze TP nie gra zaden admin ? (nie wmawiajcie mi tekstu "moze gra wtedy, kiedy Ty nie grasz") - bo gram praktycznie ciagle. Uzytkownicy, moze macie jakas osobe, znajomego, ktora bylaby godna adminowania ? Trzeba cos z tym zrobic. Sam zlozylbym podanie, lecz juz niedlugo nie bede mial pewnie tyle czasu na gre, bo zaczyna sie szkola, zajecia na poludnie, wiec rozumiecie, poza tym, nie mam steama.  o/  pis joł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze nie namawiam stalych graczy do skladania podan? Sam dobrze wiesz ze nawet Ciebie wczoraj namawialem... poprostu ludzie wymagaja od nas adminowania ale nikt nie chce zlozyc podania... ilu adminow gra na tym serwie? Ja? Hero? Zlozcie w koncu podania a nie ciagle tylko placz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem maksiu pracuje, ja tez latam jak idiota do roboty do tego ucze sie na poprawke na studiach... Wchodze tam gdy tylko moge. Jezeli Wam nie pasuje to na prawde wlaczcie sie do grona adminow i nie bedzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maksiu, zlozylbym podanie, ale wiesz, ze nie mam steama, a ponoc wymagany ;)



PS. i zebyscie nie mysleli, ze do Was mam pretensje, bo rozumiem - praca + nauka - sam od jutra tak bede mial. Po prostu zale sie, ze nie ma nikogo, by ogarnac serwer. A zalic sie lubie ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup steama i po sprawie, a jezeli chodzi o steam to Ci gracze ktorzy maja a graja czesto zapraszam raz do skaldania podan, dwa zapraszania do friend i w razie wojny pisac o haxach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma steam ale chce pomóc. Steam mi ukradli ale na pewno go zakupie w niedalekiej przyszłości i będę w stanie pomóc serwerowi. Tym bardziej że kiedyś byłem tu już Adminem jak Powstawała sieć. Razem z petrusem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma steam ale chce pomóc. Steam mi ukradli ale na pewno go zakupie w niedalekiej przyszłości i będę w stanie pomóc serwerowi. Tym bardziej że kiedyś byłem tu już Adminem jak Powstawała sieć. Razem z petrusem. 

Jeśli mówisz prawdę to właśnie złamałeś regulamin forum bo można mieć tylko jedno konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po 1 trochę nie wypada gadać tutaj o takich sprawach. A po 2 nie mam pudełka kupowałem go przez allegro sam key bez żadnych dodatków. Szkoda :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Zapraszamy do skladania podan.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×