Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Wysoki ping

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jak na taki internet to nie masz tak zly ten ping :) skacze ping bo radiowka ktora powoduje gubienie pakietu mam ten sam problem wkurzajacy jest !! z tego co pamietam to liczna FPS tez ma wplyw na ping czym mniej ich masz tym bardziej dzwiga sie ping, beda pisali bzdura ale mam do tej pory okazje korzystac z 2  roznych komputerow 1 rdzeniowca z grafika AGP i 4 rdzeniowca na PCI-E i podczas spadkow fps skacze mi ping na 1 rdzeniowcu mimo tego samego internetu. komendy Ci tylko obnizą ping ale nie spowoduja ze pozbedziesz sie skokow. Ping w tym zakresie nie jest zly az tak przy 1 mb neta. 

PS zle ustawienie rate cmdrate updaterate powoduje ze zaczynasz klatkowac czyli na serwerze ciezko Cie trafic i za to kicki leca a z tego co czytam to Ci nikt tego nie napisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS zle ustawienie rate cmdrate updaterate powoduje ze zaczynasz klatkowac czyli na serwerze ciezko Cie trafic i za to kicki leca a z tego co czytam to Ci nikt tego nie napisał

W takim razie może UMIESZ OCENIĆ czy przy tych komendach będę klatkować?

Rate 25000

cl_rate 3500

cl_updaterate 90

cl_cmdrate 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cl_rate - ta komenda już nie działa w CS nie pamiętam już powodu dlaczego ale jak się bawiłem cfg to o tym czytałem kiedyś

a przy reszcie komend nie będzie problemów będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To na razie można uznać, że problem rozwiązany bo ping 45-55 to da sie jakoś grać, no a na Tym necie faktycznie raczej więcej nie wycisnę xD ale i tak rzecz jasna teraz lepiej jest niż jak miałem po 70-90 a nawet po 100 :)

 

Według mnie temat można zamknąć :)Dziękuję wszystkim [co pomogli] za pomoc - like już poleciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Pomoc udzielona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×