Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BlaxX

Boty

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest z botami na TP cały czas albo się przenoszą albo je wywala i wchodzą od nowa, cały czas tak samo pewnie to jakiś bug tak że prosiłbym by to sprawdzić, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wygląda tak: BOT stoi około 2-4 sekundy, kupuje broń, amunicję i potem znika 1 sekundę potem wchodzi następny, i tak na okrągło aż do zakończenia czasu rozpoczęcia rundy. Nawet nie chciało mi się zaczynać tego tematu bo myślałem, że zostało to zgłoszone...

Na FFA DUST 2 ONLY też jest ten problem... Czyniąc dalsze obserwacje zauważyłem że BOT który znika z TP pojawia się na FFA i na odwrót przez cały czas. W przypadku gdy są trzy BOTY na serwerze i jeden normalny gracz nie da rady pograć tylko trzeba włączyć nitro w nogach jak Forrest Gump i lecieć na resp przeciwnika, aby poćwiczyć manewry typu 1 strzał jedna śmierć...ode mnie chyba tyle w tym temacie.

 

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest to normalne. Problem już zgłosiłeś kolego i myślę, że niedługo zostanie on rozwiązany :) Wcześniej było wszystko w porządku, a problem jest już jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Poświęciłem sporo czasu na analizę błędu, jednak nie widzę żadnego.

Na moje oko Pukawka ustawiła kickowanie botów z serwerów. Już do nich napisałem o to. Poinformuję Was co dalej z tym faktem jak odpiszą, a póki co wyłączyłem boty z serwera TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@Petrus Ostatnio (wczoraj), gdy wszedłem na serwer DM+BF2 i nie było żadnych graczy to były tylko boty i od razu znikały, a na ich miejsce pojawiały się nowe boty i w efekcie końcowym zrezygnowałem z gry na serwerze z botami bo cały czas był napis "Rozpoznanie gry" <- a chyba każdy wie w jakich przypadkach pojawia się ten napis :)

 

Gdyby ktoś miał wąty o to, że pisze tu o DM+BF2 i że to zły dział to wydaje mi się, że tak nie jest bo mój post dotyczy botów ;)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×