Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: NvR | Infers Gaming
2. Steam ID0:0:56207540 3 02:09 
3. Wiek: 12 :/
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://www.gametracker.com/player/NvR%20%7C%20Infers%20Gaming/193.33.177.21:27266/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Średnie, byłem adminem nie raz ale nie na dużych sieciach,ale wiem że sobie poradzę!
6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Witam, Nazywam Się Kamil lat 12, interesuje się Piłką Nożną i w nią gram. Chciał bym zostać adminem z powodu, jest dużo cziterów, osób bez kultury ( Tak czasem sam jej nie mam przyznaje, ale się poprawie) i osoby z bitami innymi.Adminów jest dużo ale nikt nie siedzi 24h na Kompie a ja jestem często i chcę Pomóc Wam!
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu:Tak
10. Reklamy/SMS:
 

Edytowane przez NeVeR !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Powody na TAK

-Ogarnięty

-Dużo gra na serwie

Powody na NIE

-Wiek mógłby być większy

MYŚLE ŻE SIĘ PRZYDA JESTEM NA TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEUTRAL ponieważ:

#1

3. Wiek: 12 :/

Tu (http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/14261-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera-update-10913/) jest napisane:

3. Wiek - Minimum 16 lat

 

#2 W czasie spędzonym należy podać link do psychostats http://www.psychostats.cs-kopytko.pl/cod/player.php?id=9427 Tu akurat nienajgorzej grywasz

 

Gdyby nie, aż tak niski wiek byłbym raczej na TAK, ale no masz 12 lat więc obecnie NEUTRAL

 

PS: Przy piątej reklamie trzeba mieć tam konto aby zobaczyć, ale tak to reklamy działają :)

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tak naprawdę co myśleć :)

Widać , że się angażujesz , grasz na serwerze, udzielasz się. Lecz twój wiek lekko zmienia moją opinią.

Jestem lecz człowiekiem , który daje takim osobom jak ty szansę i w twoim przypadku bym ją właśnie dał.

Jedynym problem jest to, że sam nie zadecyduje :)

 

TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał jeszcze z daniem Ci admina. 


1. NIGDY nie dostałem od Ciebie zgłoszenia o cziterze.
2. Podałeś mi nick i hasło na forum, abym dodał Ci GameTrackera - było to co najmniej nieodpowiedzialne

3. Zwyzywałeś mnie wielokrotnie na STEAM [po tym jak dodałem CI GT i zmieniłem status ;)]  (nie wiem czy to była forma żartu, czy czego tam - nie wyszło Ci, powiem krótko). Pomimo, iż kilkukrotnie blokowałem a poźniej odblokowywałem CI możliwość pisania do mnie na STEAM, Ty nie studzenie się do mnie "sapałeś" 
4. Z doświadczenia wiem, że każdy chce dostać admina bo wkurzają go "cziterzy" - niestety duża liczba zgłoszeń jest nietrafiona, po prostu kogoś ponoszą nerwy i zaraz leci spam na u@ że ten i ten odpalony na bank. Wielokrotnie jest to po prostu zwykły skan, ogarnięcie radaru, czy też słuchawki [rzecz dla większości graczy CoDa nieznana]

5. Wiek.... mieliśmy już na serwerowni młodych adminów - niestety jak widać z perspektywy czasu nie były to trafnie przyznane funkcje.
6. Twoja aktywność na forum - Fakt, widać że próbujesz uczestniczyć w życiu forum, ale Twoje wypowiedzi zostawiają dużo "znaków zapytania" [ o co dokładnie Ci chodzi] Prosty przykład:http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/29392-bład/ gdybyś od razu jasno napisał o co Ci chodzi nie było by niepotrzebnego spamu. Twoje sprostowanie również wymagało kilkuminutowego poskładania i wydobycia z niego jakiegokolwiek sensu... 


Reasumując, zacznij zgłaszać cziterów adminom - jeśli nie na steam to masz na forum gg alarmowe. Jeśli nie ma akurat żadnego on-line, dobrym rozwiązaniem jest nagranie demka i zgłoszenie delikwenta do działu BlackListed - jeśli Twoje zgłoszenia będą trafione, nie będę miał nic przeciw Tobie jako adminowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja bym się wstrzymał jeszcze z daniem Ci admina. 

 

1. NIGDY nie dostałem od Ciebie zgłoszenia o cziterze.

 

NIGDY? Przepraszam Pisałem Na SB, SPytaj Robaczaka co on przezywał co chwile wbijal na serwer i banował, teraz tak nie jest.Dobie może nie zgłaszam Często iż ja nie siedzie wieczorami a inni wiedzą że Pisze na 60% Celnie. I Pewnie masz rację z tym że do Cb nei zgłaszam i się zachowuje gorzej niż na swój Wiek!

Edytowane przez NeVeR !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTO xd.

 

Wszystko skłania do napisania "tak" tylko nie ten wiek ;d

Grasz często na COD, na forum też coś siedzisz.

Ja admina dostałem 1 raz jak miałem 13 lat ;) Z tego też faktu daje Ci TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc , nie jestem pewny , czy mogę dać Ci "tak"

Co prawda zgłaszasz mi codziennie cziterów , w 75% słusznie.

Jesteś w miarę ogarnięty .

Często grasz na serwerze .    To są plusy , minusów jest troszkę więcej.

 

Bardzo ,ale to bardzo często ponoszą Cię emocje . (przykład wbije na serwer i już płaczesz i spamujesz ,żebym nie grał)

Jak Cię jadę to piszesz na steam ,żebym wy** i te sprawy... / Czasami przeprosisz ,ale i tak zaraz potem zaczynasz. (masz szczęście ,że ja też lubię pospinać i Cię rozumiem xd) (ale do czasu..)

Wiek . hmm.. nie widziałbym przeszkód gdyby nie to , że udajesz nie wiadomo kogo i myślisz ,że jak przeklinasz co słowo to jesteś AS/ (no sory ,taka prawda)

Nie raz na forum widzę twoje bezsensowne posty..

 

Reasumując , złóż podanie , gdy poprawisz swoje zachowanie. Wtedy będę na TAK .  Aktualnie . NEUTRAL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Zwyzywałeś mnie wielokrotnie na STEAM [po tym jak dodałem CI GT i zmieniłem status ;)]  (nie wiem czy to była forma żartu, czy czego tam - nie wyszło Ci, powiem krótko). Pomimo, iż kilkukrotnie blokowałem a poźniej 

 

Bardzo ,ale to bardzo często ponoszą Cię emocje . (przykład wbije na serwer i już płaczesz i spamujesz ,żebym nie grał)

Jak Cię jadę to piszesz na steam ,żebym wy** i te sprawy... / Czasami przeprosisz ,ale i tak zaraz potem zaczynasz. (masz szczęście ,że ja też lubię pospinać i Cię rozumiem xd) (ale do czasu..)

Wiek . hmm.. nie widziałbym przeszkód gdyby nie to , że udajesz nie wiadomo kogo i myślisz ,że jak przeklinasz co słowo to jesteś AS/ (no sory ,taka prawda)

Nie raz na forum widzę twoje bezsensowne posty..

Wy Macie rację z tym zachowaniem, ale neich decyzje Podejmie H@ Sądze ze to bd Nie, ale Mam dobre Myśli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek minimum 16????
Ja mam 14, Road ma 15, Baku:S ma 15 (Chyba xd), więc nie rozumiem Cie.

Co do podania! TAAAAK

-Zgłaszał mi cheaterów (Jak byłem adminem na cod)

-Zawsze ogarnięty

-Wiek się nie liczy, bo wystarczy,że ogarniesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Zawsze ogarnięty

Robaczek Nie zawsze Ty nie wiesz co ja mówiłem do Bakusia,Gringo, Za to ich przepraszam Serdecznie i Postaram SIę Poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Jak widzę lubisz odpracowywać warny. Przymyka oko na wiele, ale bez kitu, co druga wypowiedź Twoja.

NIGDY? Przepraszam Pisałem Na SB

czitera zgłasza się na U@...

 

Nie spamuj dziecko, i ogarnij trochę podstawowke ok .

 

Jestem na NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 14, Road ma 15, Baku:S ma 15 (Chyba xd), więc nie rozumiem Cie.

 

Mam 14 :D. A co do podania to jestem na NEUTRAL, gdy wpadam na Coda to jesteś ale widziałem że często ponosza Cię emocje i zaczynasz wyzywać garczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 :D. A co do podania to jestem na NEUTRAL, gdy wpadam na Coda to jesteś ale widziałem że często ponosza Cię emocje i zaczynasz wyzywać garczy. 

Przepraszam ale to jest pytanie, ja nigdy nie obrażam Graczy Typu User jak coś do Bakusia pisze itp na Steam i na serwie przy tobie ani razu nie przeklnalem więc co ty mówisz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie było obiecujące, jednak jak widać 1 pkt warna za wypowiadanie się we własnym podaniu nie wystarczył.

 

* Zakaz wypowiadania się osób, których podanie dotyczy! Wyjątek - pytanie innego użytkownika itd.

 

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×