Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Lysio
2. Steam ID: STEAM_0:1:55465503
3. Wiek: !6
4. Czas spędzony na Serwerze: Spory W tym tygodniu grałem mało gdyż na serwerze dużo czitów a jak wchodzi czit to odrazu wychodze gdyż nie ma sensu ta gra lecz nieraz wolam admina DavisI Wbija Lecz nieraz nie moze gdyz gra mixy/Własne prywatne sprawy

http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/index.php?q=lysio
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Wielkie powiem ze mialem wlasne serwerwonie 2 i naprawde ogarniam te rolę gdyż jak wołam admina to wiem który gracz ma czity który skila umiem odróżnić czita od Dobrego Gracza ;d
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Mam na imię Robert  mam 16 lat pochodzę z województwa łódzkiego koło łodzi interesuje sie komputerami oraz Csem/Dziewczynami
8. Mikro [TAK/NIE]: Tak po mutacji
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiscie ze Tak
10. Reklamy/SMS:

1.www.forum.serwer-cs.com/viewtopic.php?p=51826#51826

2.www.hs-serwer.pl/postlink/154062.htm#154062

3.www.csmods.cba.pl/viewtopic.php?p=29969#29969

4.www.csmaniacy.pl/viewtopic.php?p=84857#84857

5.www.cspukawka.pl/viewtopic.php?p=190590#190590

6.www.cs-kubus.xaa.pl/viewtopic.php?p=190#190

 

Prosił bym o rozpatrzenie Pozytywne Gdy Dostane Moja Aktywnośc Bedzie No Life ;d

Edytowane przez Lysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie Jestem ogarniety oraz chciałbym by na serwerze panował ład i porządek i naprawde dogaduje się z graczami na serwerze i nie mam zadnych problemów z dogadywaniem sie z nowymi graczami ;d

 

Sry chciałem edytować ale nie mogłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mało w tym GT, no ale dobra dam Ci na TAK bo mi często zgłaszasz i widać, że chcesz. Ale graj więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ogarnięty chłopak. Jeden z niewielu z którymi mogę zamienić "słówko" w grze poprzez mikrofon :) co ostatnio na naszych serwerach jest rzadkością(steam/non).

 

Co do podania wiadomo można się doczepić tych godzin. Myślę jednak, że po otrzymaniu posady szybko to nadrobisz, a przy okazji pomożesz w dalszym rozwoju załogi kopytka !

 

Jestem na TAK!

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalo by radę by dziś bym dostał admina bo juz czity biegaja jak PSIKUSEK NA SH  ITP Prosze o jaknajszybciej  rozpatrzenie podania ;d

 

@Edit.

 

 

Sorka.

Edytowane przez Lysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dalo by radę by dziś bym dostał admina bo juz czity biegaja jak PSIKUSEK NA SH  ITP Prosze o jaknajszybciej  rozpatrzenie podania ;d   @Edit.     Sorka.

 

 

 

Chłopie czytałeś regulamin ? Bo wydaje się że nie 2 raz wypowiadasz się w swoim podaniu za takie zachowanie powinny posypać się warny ! A i jak ktoś biega odpalony to jest takie coś jak napisanie na gg forum albo steam są różne możliwości a nie w podaniu piszesz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkie powiem ze mialem wlasne serwerwonie 2


Ty miales 2 serwerownie ? ahahhahahahahhaha ŚMIECH NA SALI !!!!!! ; p Z twoją pisownią, tworzeniem zdań ?


Co do podania jestem na tak, jeszcze jeden admin nie zaszkodzi a raczej odwrotnie ; d. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane, ale myśl troszkę więcej zanim coś zrobisz/napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×