Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

Poprawa pluginu

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać się i zaproponować lekko przerobienie pluginy Anty Bolk gdyż zdarzają się sytuację że jeden gracz w drugim graczu się zablokuje i nie da się nic zrobić nawet skakanie i slapowanie nie pomaga, o to w ten sposób żeby pozbyć się tego problemu poprawić ten plugin tak, że gdy dany gracz wejdzie w 2 gracza pod koniec czasu AntyBloka dostaje któryś z nich slapa i po prostu taka sytuacja nie powinna już się powtarzać.

Przepraszam za składnie i pisownie ale jest 3 w nocy i też jestem zmęczony 

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za żeby dopracować ten plugin bo wiele razy tak było że we 3 się zablokowali i skakanie ani nic nie pomogło ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się da to można poprawić ten plugin :), ale jeśli nie to nie pozostaje Wam (na razie nie gram na DD2) nic innego jak pisanie w konsoli "reconnect" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to mozliwe ze strony technicznej ale przydało by się to poprawic bo tez kilka razy sie zablokowałem i pozostał tylko "reconnect". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe może i to jest kosztem zmiany pluginu, bo grałem na pewnej serwerowni w nocy i właśnie podczas końca antybloku ktoś dostawał slapa tak by dani gracze się nie zablokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem pewien plugin, który powinien odblokowywać w takich sytuacjach (z napisem w hud o odblokowaniu). Proszę napisać czy działa i czy nie ma niepożądanych skutków.

Temat zostawiam otwarty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×