Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Raod

Turniej dla Adminów.

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Dziś tak siedzą w tej szkole i się nudząc wpadłem na pomysł żeby zrobić turniej dla adminów (NIE DLA WSZYSTKICH GRACZY TYLKO DLA ADMINÓW!)

W mojej głowie wygląda to tak: admini z jednego serwera kontra admini z drugiego serwera. Serwerów jest 4 więc rozegrano by po 3 takie mecze.

Już mówię dlaczego nie dla wszystkich graczy tylko dla adminów, żeby zorganizować taki turniej byłoby trzeba włożyć w to dużo czasu a i tak ciężko byłoby to zorganizować, nie dogodzono by wszystkim z godzinami gry. A z adminami się jakoś dogadamy( tak sądzę) i nie chcę żeby to był taki turniej pomiędzy adminami tylko taka zabawa :D.

 

Gralibyśmy 5 vs 5 np. do 20 wygranych rund. Adminów na serwerach jest więcej niż 5 więc myślę że nazbierało by się tych 10 ludzi do gry, a jeśli nawet nie to zawsze admin z innego serwera by mógł kogoś zastąpić.

 

Teraz sprawa do Petrusa, dobrze by było żeby nasz head admin oddał nam na te kilkanaście minut serwer mix.

 

I potem może ktoś by załatwił taki sparing z adminami z innej serwerowni zagrali by w nim admini, którzy wygrali u nas na CSK :)

 

Co Wy na to? 

 

 

PS. JEŚLI TO MA BYĆ TYLKO DLA ADMINÓW TO PROSZĘ ŻEBY WYPOWIADALI SIĘ W TYM TEMACIE TYLKO ADMINI! 

 

Oczywiście zajął bym się organizacją tych meczów :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wypowiadam, ale według mnie jest to Bardo dobry pomysł, a z hltv można by obrobić materiał i zrobić ciekawy filmik na youtube. : D 

Jestem jak najbardziej za ; P

PS: Musiał bys napisac tzw. formulaż zgłoszenia typu :

Serwer:
Lider :
Gracz1:
Gracz2:
Gracz3:
Gracz4:

To tylko moja propozycja ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26108-liga-admini-vs-gracze-mecze-wyniki/

www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/25789-liga-admini-vs-gracze-offtopic/

Nie ogarniesz tego, nie dogodzisz terminami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Witam, Pomysł jest Dobry Raods, i jestem za takim czymś. Ale może zróbmy też Turniej Steamów, mają w nim udział gracze co mają minimum 50 postów i np 15 godzin na serwerze byle jakim przegranym :) Co wy na to?

Edytowane przez NeVeR !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam, Pomysł jest Dobry Raods, i jestem za takim czymś. Ale może zróbmy też Turniej Steamów, mają w nim udział gracze co mają minimum 50 postów i np 15 godzin na serwerze byle jakim przegranym :) Co wy na to?

 

Dobry pomysł!!! :) Za takim czymś jestem jak najbardziej za :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najabardziej za tym co napisał never.Tylko ja zamiast tylu postów dodałbym więcej godzin bo niektorzy dużo grają (np ja) na serwie a na forum piszą tylko na black listy itp a tak to genialny pomysł

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... ja jestem za meczem dla adminów przydałoby sie coś takiego, jednak jesli ma byc dla steam to powinna byc oplata na wspomoge serwera sms za 3,69. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Wszystko OK, pomysł też fajny,  ale..

 

Tak jak napisał Maksiu powinna być jakaś opłata. Moim zdaniem tzw. "wpisowe" , wtedy każdemu by zależało i by się angażował.

Jak to mówią każdy jak coś wyda to będzie chciał z tego skorzystać bo mu szkoda... :D

 

Czekam na rozwój wydarzeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt nie ma nic do stracenia to się nie stara. Jeżeli już to proponuję ustalić nagrody i wpisowe na turniej np. 11zł sms.

Jeżeli zadeklaruje się odpowiednia liczba osób, która wpłaci wpisowe i będzie chciała walczyć o nagrody (ze sklepiku), które na pewno będą dużo większe od wpisowego to można coś pomyśleć. Bez tego 3/4 meczy zawsze to walkowery i zwyczajnie taki turniej nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że wpisowe to dobry pomysł. Jeśli już gracz wyda to 11 zł to raczej będzie się starał nie opuścić meczu i może większość meczy się odbędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc podsumowując, nie wypali organizacja czegoś takiego. Nie wykluczam takiego turnieju w przyszłości, ale raczej będę musiał się tym zająć sam.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×