Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:G4nj4
Serwer:DD2
Twój SteamID:' VALVE_0 : 4 : 1432777851 
Twoje IP: 78.10.144.3 
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 21.09.2013 17.58-18.00
Powód bana: ' Czitujesz '
Nick Admina który zbanował: Nexon [t]. 
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): Nie dostałem ani demka ani screenow :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgadza się godzina bana :P demko, które wskazałeś jest z

  2013-09-21 17:37 2013-09-21 17:45

tu jest demko na którym otrzymałeś bana: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1309211746-de_dust2-1379778360-1379779860.zip

2013-09-21 17:46 2013-09-21 18:11  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja ale dziwiła mnie sytuacja że nie dostałem sreenshotów , gram od miesiaca już na tym serwerze i dużo ludzi mnie zna z serwera i po pracy wszedłem na chwile sobie pograć i niestety sobie nie pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie moge odtworzyć demka z HLTV.. Już nie pamiętam jak to było :C. Ale pamiętam, że dałem Ci bana za aima, bo pół serwera mi pisało na u@. Zabiłeś chyba 4 gości 4 Hedami (O ile dobrze pamiętam) i centralnie miałeś wymierzone na głowe gościa :) Ja osobiście uważałem, że to aim.

 

Ps. Jak coś to nie wiem dlaczego ale nie moge odtworzyć tego demka, więc nie wiem jak to dokładnie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Nexon widać ze nie ogarnięty jesteś :/ to że ktoś gra lepiej i cały serwer płacze to nie znaczy ze ktoś jest odpalony. Ja zwyczjnie chciałem sobie pograć no i już leci kolejny dzien i kolejny dzien sobie nie pogram.

Edytowane przez G4nj4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G4nj4 ja nie dałem Ci bana za lepszą grę ode mnie. Ja dałem Ci bana, bo uważałem (jak większość serwera) że masz Aima. Ja nie wiem jak ty to zrobiłeś, że zabiłeś pół teamu headshotami i dokładnie wiedziałeś gdzie kto jest i kiedy wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gracz powinien dostać UB,ponieważ nikt nie ma dowodów że gracz miał aima .Nexon następnym razem rób ss'y albo nagraj demko .Nigdy nie dawaj bana bez ss'y albo demka jedynie w takich sytuacjach że widać ewidentnie że gracz ma aima albo sh i różne bajery .To wszystko z mojej strony.

 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

jmwd.png


 

Tutaj masz dokładną godzinę bana .  Link do dema --> http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1309211746-de_dust2-1379778360-1379779860.zip    Gracz wchodzi gdzieś po 5 minucie.   Ogólnie gra bardzo dziwnie , ale czy aim .. No nie wiem . A może to fart?  Zostawiam  decyzję  UB

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czysto nic a nic na tym demku nie ma !! wątpię żeby na NS kupił cheata za 100 zł nie opłacalne i nawet po obserwacji to tylko z wszystkiego 1 głowa była dziwna reszta czysta !!1 UB moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×