Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
revi

Asysty ... INNE

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, Wiem, Wiem że było to milion razy.

 

Ale znalazłem plugin który nie wpływa na ranking i nie wygląda to tak:

 

81448149.jpg

 

Ten plugin działa na takiej samej zasadzie ale właśnie nie pokazują się te gówna i nie wpływa na ranking.

Link: http://amxx.pl/topic/112253-asysta-i-zemsta-fragi/

Nie obciąża serwera.

Jak dla mnie ciekawy plugin, no ale decyzja należy do was :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hmm ciekawa propozycja no i jeśli nie wypływa na inne pluginy czy ranki to dlaczego by nie ? ale trochę będę miał staty ok 100 na 1 mapie to tak średnio mi się widzi ;/ hmm ale niech wypowie się ktoś kto wie jak działa i czy będzie bezpieczny ten plugin u nas na serwerze ;) Revi ale like i tak leci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

plugin dobry;) widzialem na jednym serwie lecz tam te + tez do ranku wchodzily;/ dzien po resecie rank byl zarabanty np Tee^pee+Nexon  (wziolem moj nick i nexona na przyklad) ale jezeli ten bedzie normalny i nie wplyna + na ranking to ja jestem za wgraniem go na serwer ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zdecydowanie NIE dla jakichkolwiek asyst. Czy obciążają serwer i resztę pluginów, czy wpływają na rank, itp.

 

Jak ktoś dobije to trudno. Nie trzeba płakać, tylko następnym razem celniej i szybciej strzelać. PLUGIN ZBĘDNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

błagam o nie, od zawsze w CSie trzymało się to, że kto "dobije" gościa ten ma fraga, czasem działa to na naszą korzyść czasem nie, ale nie róbmy z CSa żadnych battlefieldów czy codów z tymi asystami, nie nie i jeszcze raz nie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×