Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Divese
2. Steam ID:Pod avką jest
3. Wiek:16
4. Czas spędzony na Serwerze:63h link na potwierdzenie http://www.gametracker.com/player/Divese/193.33.177.21:27091/ tu jest tez to psychostats http://cs-kopytko.pl/psychostats/dm+bf2/player.php?id=16467
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Spore Miałem admina na kilku serwerowniach lecz wszystkie upadły z powodów finansowych
6. Znajomość AMXX (x/10):7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Gram dlugo na serwie dm+bf2 paru graczy mnie zna.Jestem uprzejmy dopóki ktoś nie wyprowadzi mnie z równowagi(ciężko to zrobić uwieżcie mi na słowo) np.ignorując to co piszę na u@ czy też jak ktoś poprostu zaczyna mnie wyzywać/obrażać.Mam spore doś. w adminowaniu i komendy też znam lecz z komendą na sprawdzanie grafiki spotkałem się 1 raz.
8. Mikro [TAK/NIE]:tak (troche popsute i podobno zle mnie slychac).
9. Akceptacja Regulaminu:tak
10. Reklamy/SMS:Ja będę wysyłać sms zeby sieć nie upadła lecz nie mogę sie doczytać co ile czeba je wysyłać (sms wyśle jutro bo teraz juz wokoło sklepy pozamykane).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod z SMSa trzeba wysłać na PW do @Petrus'a na PW przed złożeniem podania.

Co do podania to uważam, że na razie nie nadajesz się, ponieważ nie zachowujesz kultury na serwerze:

[dowody: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=3469; http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=3422; http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=3297; http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=2934]

- a to akurat jest ważne.... Poza tym brak GT, tagu "cs-kopytko.pl" w nicku STEAM.

Obecnie raczej na NIE

 

Odnośnie odpowiedzi niżej:

 

Sorry ze sie wypowiadam ale:

Tag dodałem nie wiem czemu nie ma...

Co do tych banów to prosze ja ciebie czytałeś podanie ? to już był kres mojej wytrzymałości...Ile razy można pisać na u@ ze ktoś ma czity ale admin się nie ruszy przyjdzie Drew,Cipis i go zabanuje taka prawda.A co do tych banów to zobacz na ich datę.

Forfiter pisze kultura/slowa gdy ktoś nie napisze calego slowa i go za to banuje i ja za to mam wiekszość banów nie od niego ale mam... a sam pisze skrotami i popałnia te wykorczenia za które sam banuje...

 

Brak GT ? hmm ciekawe zabacz uwaznie jest PS i GT...Sklepy mam zamknięte już dlatego wyslę tego sms'a jutro tak ciężko to zrozumieć nie kazdy ma 24/7 sklep...

Ja jakoś w sygnaturze nie widze GameTrackera :( Co do kultury na serwerze jest zapis:

5. Obowiązkiem każdego Admina jest zachowanie kultury oraz opanowania niezależnie od okoliczności.

6. Adminowi zabrania się używania wulgaryzmów oraz obrażać innych graczy (na serwerze, jak i w powodach banów np.spierdal*j stąd itd.) nawet cziterów jak i graczy łamiących w inny sposób zasady panujące na serwerze.

a odnośnie Twoich zarzutów w stosunku do @Blackhill do zapraszam do działu z skargami i tam opisz swoje zarzuty  :P

Co do SMS no to trzeba było poczekać z podaniem do jutra....

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze sie wypowiadam ale:

Tag dodałem nie wiem czemu nie ma...

Co do tych banów to prosze ja ciebie czytałeś podanie ? to już był kres mojej wytrzymałości...Ile razy można pisać na u@ ze ktoś ma czity ale admin się nie ruszy przyjdzie Drew,Cipis i go zabanuje taka prawda.A co do tych banów to zobacz na ich datę.

Forfiter pisze kultura/slowa gdy ktoś nie napisze calego slowa i go za to banuje i ja za to mam wiekszość banów nie od niego ale mam... a sam pisze skrotami i popałnia te wykorczenia za które sam banuje...

 

Brak GT ? hmm ciekawe zabacz uwaznie jest PS i GT(chyba ze chodzi o ten podpis,nie mogę dodać bo nie moge konta załozyć na GT)...Sklepy mam zamknięte już dlatego wyslę tego sms'a jutro tak ciężko to zrozumieć nie kazdy ma 24/7 sklep...

 

A w tedy co mnie drew zbanował to on juz dobrze wie czemu tak się zachowałem a nie inaczej...

 

 

Jakie wymagania nie są spełnione ???? chyba wszystkie albo coś mi umkneło

 

 

De^il skoro masz takie nastawienie do kogoś kto składa podanie to mi osobiscie jest przykro ze osądzasz  mnie po kilku banach (wgl po grze gdy mnie ktos zdenerwuje...).Poczekamy zobaczymy Jeśli nie mam szans na admina to prosiłbym o napisanie tego odrazu abyśmy się nie męczyli.

Edytowane przez Divese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja kultura to 0! Dużo razy Cię ostrzegałem żebyś nie przeklinał. Szybko się denerwujesz, pochopnie zgłaszasz cziterów 5/30 zgłoszeń jest dobrych.

 

No więc sory ale wielkie NIE! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Raod$$ ma rację dużo razy zwracałem uwagę banowalem tez sporo co do cziterów to też racja czasami fakt ktoś ma wh ale częściej ludzie są czyści. Na razie nie popraw sie i może później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do podanie jestem na NIE. 

Powody wyzywasz graczy od szm**, ku*** itp. Miesiąc temu mnie wyzwałeś od szmaty ruskiej  

 

f7h6.jpg

 

 

 

7l40.jpg

 

 

 

mqzy.jpg

 

 

Tyle z mojej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na razie popraw zachowanie, bo z taką kulturą nie możesz starać się o posadę admina - musiałbyś sobie samemu bany wlepiać za niecenzuralne słownictwo na serwie.

 

Jak będziesz składał podanie następnym razem, to wklej baner GT do sygnatury, bo nie widzę, i reklamy bądź sms opłać zanim złożysz podanie. Admin jest całkowicie darmowy, nie ma cyklicznych opłat.

 

Pracuj i za jakiś czas pomyślimy.

 

Podanie odrzucone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×