Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mAlinowazelkA

FPS

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Elo.

 

Mam Problem. Dopiero dzisiaj to zauważyłem. Mianowicie chodzi o fps na poziomie 60. Dziwi mnie to, gdyż zawsze miałem 100. Nic nie zmieniałem w żadnych ustawieniach, ani tym podobnych. Po prostu z dnia na dzień nagle spało mi do 60 i tak już jest na stałe.

 

Dodam, że nie mogę odpalić Catalyst Center, gdzie to niby jakąś orientację się zmienia. Mam to zainstalowane, ale po prostu jakby tego nie było. 

 

karta graficzna: AMD Radeon HD6550M

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wchodzisz jak u mnie jest panel sterowanie NVidia a nastepnie Ustawienia 3D i tak musisz zmienić orientacje na PIONOWĄ. Proszę link http://www.cscenter....ja_pionowa.html

 

Nie wprowadzaj w błąd swoim postem... Chodzi o synchronizację pionową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Spoko. Tylko nie wyskakuje mi coś takiego jak kliknę prawym na pulpicie. Nie ma tego.

 

Postów o tym klikaniu prawym na pulpicie przeczytałem z tysiąc dzisiaj. Tylko, że tam nie ma żadnego panelu sterowania ani nic w ten deseń.

 

 

Steam i cs przywrócony do starej wersji mam. 

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zrób tak, wejdź w panel sterowania odinstaluj sterowniki grafiki AMD albo ATI. Ściągnij nowe ze strony producenta i zainstaluj je na nowo szkoda że nie podałeś win bo można by to zrobić troszkę inaczej ;) Nie wyskakuje bo nie widzi sterowników mimo że niby są zainstalowane, zrób jak napisałem w cześniej powinno pomóc też miałem problemy z AMD jak miałem integre że albo ich nie widziało po aktualizacji że mam sterowniki albo zwieszał się panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj moim zdaniem to muszisz cos poszperac w karcie graficznej i tam pozmieniac jak bys miał Nividie to bys musiał tylko w 1 rzecz wejsc i tyle spytaj sie poprostu kto ma taka karte graficzna jak ty i niech ci pokaze jak zmiekszyc fps 

 

P.S sa niektore CFG np "Zajec" ktore podwiększaja fps i to znacznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal CS, wejdź w opcje -> video odznacz 2 opcje "Wait for vertical Sync". W tedy będziesz regulował fps komendą fps_max "wartość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kurde. Sikor jesteś BOGIEM.

Super wielkie dzięki. Wszystko wróciło do normy. 100fps i jedziemy:D

 

DZIĘKI WIELKIE.

 

 

Temat można zamknąć

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×