Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: NvR | Infers gaming
2. Steam ID: w Profilu :)
3. Wiek: 12 :/
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://www.gametracker.com/player/NvR%20%7C%20Infers%20Gaming/193.33.177.21:27266/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem Adm. na Sieciach ale nie duzych
6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10 7/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Witam, Na Imie Kamil lat 12, zainteresowania Komputer,cs,dziewczyny, Informatyka,grafika,piłka nozna.Chcę Pomoc Serwerowni iż dam rade, a cziterów jest dużo a ja taki wiek i szkołe kończe 12-13 i już 14 i na Kompie siedze więc :)
8. Mikro [TAK/NIE]: Ta
9. Akceptacja Regulaminu:Ta
10. Reklamy/SMS: SMS

PS. Jeśli chodzi O Warna to Dałem Kod Petrusowi i Dałem temat więc czekam tylko na Zdjęcie i SMS też na podanku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

 

3. Wiek: 12 :/

 

 

 

Nie nie nie.! zasady to zasady ! zapomnij... inni w tym momencie beda pokrzywdzeni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!

Za 4 lata możesz złożyć podanie, Zasada, to zasada! Zasady są po to, aby je przestrzegać!

Tyle w temacie! Zamknąć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Ogarnij się i pisz normalnie. Za takie coś można dostać warna!

1. Wiek 12 lat - odpada.

 

 

 

szkołe kończe 12-13 i już 14 i na Kompie siedze więc

 

 

Napisałeś tu w podaniu, że codziennie wracasz szybko ze szkoły i od 14 jesteś na kompie, a z tego co widzę, to wgl nie wchodzisz na tego COD'a. W ciągu tygodnia grałes 3 razy tylko. Coś tu jest nie tak chyba no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 lat?! a gre ogarniasz za to szacun.

Osobiście jestem na tak, kulórwa jest, gra ogar, tylko że regulamin to regulamin..., wszystko w rękach H@. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na TAK, kolega ogarnia, mimo, że ma 12 lat jest jednym z najlepszych graczy na serwie.

Nigdy problemów z nim nie było, a przyda się kolejny admin.

Ja dostałem admina na jak miałem 13 lat, dużej różnicy nie ma :)

 

Wszystko zależy od Petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na TAK. Również dostałem admina nie mając ukończonych tych regulaminowych 16 lat..  Ogólnie grasz ogarnięty , może ostatnio nie przesiadywał zbytnio na serwie ,ale myślę że się poprawi . ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek wiekiem, ale często gra, dużo godzin przegrałem z nim na serwerze. Myślę, że można zrobić wyjątek :) Nie każdy admin na kopytko ma ukończone regulaminowe 16 lat :P  Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często są zgłoszenie na alarmowym gg o oszustach na COD,  kolejny admin na pewno się przyda. Mimo, że ma tylko 12 lat sądzę, że można dać mu szansę. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Pamiętam jak kiedyś gracz KmL miał też admina w podobnym wieku i był bardzo ogarnięty. Tyle w temacie. Jeszcze raz TAK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobiście na NIE . Ponieważ nie masz mutacji i będą gracze cię nie brać na poważnie . Twoje zgłoszenia w 60% są błędne . I twój wiek 12 lat  a minimum to 16 . sorka ale decyzji nie zmienię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie odrzucam!

 

Wiem, że się starasz i chcesz mieć admina, jednak musisz zrozumieć również Nas. Piszecie, że wiek nie gra roli i były już robione wyjątki. Tak, ale 14-15 lat to różnica z 12.

Nie zniechęcaj się - możesz pomagać adminom wykonywać swoje obowiązki na inne sposoby!

 

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×