Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
truskaw

Steam po aktualizacji

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem dotyczący cs'a, a przede wszystkim samego Steama.

Problem zaczął się już jakieś 2/3 miesiące, gdy pojawiły się aktualizacje i zmiana starego cs'a na nowego. Wiadomo można go przywrócić do wersji podstawowej jak z przed kilku lat. Gra się wtedy lepiej gra jest płynniejsza(fps'y itp.)

Oczywiście jak każdy przywróciłem starego cs'a i wszystko grało OK, oprócz pewnych błędów.

Jestem adminem serwera DD2. Kiedy zbanuję danego gracza, muszę opisać demka tak jak niedawno w przypadku "eBBy", lecz wgram demko z HLTV do Half-Life i nie mogę go odtworzyć w cs'a po prostu tak jak bym go w ogóle nie miał. To samo jest, gdy dostaję ss'y nie zapisują mi się one nigdzie. Pytałem już kilka osób mówią , że muszę je wszystko mieć lub wrzucić do folderu "cstrike polish", którego nie mam(widać to na obrazku). Bardzo mi to przeszkadza dlatego zwracam się do was o pomoc, gdyż nie chcę w przyszłości spotkać jakiś "nieprzyjemności"...

 

Czy jest ktoś mi w stanie pomóc?

post-15175-0-62060300-1381777529_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#1 wrzuć hltv tam, gdzie masz config, czyli w Twoim przypadku jest to cstrike, a w starej wersji było to cstrike_polish

#2 moge dać Ci paczkę plików, które przywrócą cs'a do starej wersji i na moim kompie (win7) jest cstrike_polish, nie wiem jak na Twoim będzie.

#3 może spróbuj grać na "nowej wersji" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nagrać byle jakie demko i zapamiętaj sobie jego nazwe. Potem w menu start użyj opcji szukaj (zaznacz wyszukiwanie w ukrytych plikach i folderach oraz w plikach systemowych najlepiej) i tam wpisz nazwę demka. Tam gdzie demko będzie tam też SSy z tego co mi sie wydaje :)

 

PS: Ja też mam XP

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz ss'ow w cstike_polish to wejdz tak:

Wejdz tam gdzie masz steam zainstalowany (cały folder) potem wejdz w SteamApps potem wejdz w "common" potem w "hal-life" potem w "cstrike".Tam masz wszytko.Też miałem tak jak ty i przeszukałem wszystkie  foldery i znalazłem to własnie tu.

 

W tym folderze masz wszystko ss'y demka ktore nagrywasz.Jeśli chcesz żeby demko ci "szło" musisz je wrzucic do tego folderu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i macie teraz problemy z przywracaniem starych wersji CS nie wiadomo po co.

 

 

Gra się wtedy lepiej gra jest płynniejsza(fps'y itp.)

płynniejsza gra jest właśnie w nowej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam ze swojej strony odinstalować kompletnie steama i countera ( wszystko ) zostaw sobie gdzies na pulpicie config ze zmieniona nazwą pliku najlepiej. Zrezestuj następnie komputer i zasinstaluj ponownie. Mi pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany/brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×