Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Rakietka - klasa Szturmowiec

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak w temacie wspomniałem chodzi o klasę szturmowiec. Może być dużo negatywnych komentarzy bo prawie połowa serwera gra tą klasą . Ale moim zdaniem jest to klasa trochę za mocna , gdyż ma właśnie tą rakietę . Przykład mapa dd2long  8 graczy w tt i ct z czego 5,4 graczy  szturmowce o jednej i po drugiej stronie i robi się "naparzanka" na rakiety , z czego 3/4 osób ginie lub zostaje im kilkadziesiąt hp. Moim zdaniem Szturmowiec nie powinien mieć rakietki.

 

Druga sprawa, czy nie można by było powrócić do tego ,że jak podskoczysz i użyjesz spadochronu to grawitacja jest już normalna? :D   Bo przy takiej grawitacji nie da się scrollować ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać z tymi rakietami. Była dziś mapa DD2_long i tylko rakiety latały ;/

Jestem za usunięciem rakiety. 

Niech umiejętności klas będą zbliżone do siebie, bo 80% serwera gra szturmowcem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za usunięciem Rakiety. I za przywróceniem normalnej grawitacji na spadochronie. Nie da się do tego przyzwyczaić kiedyś uruchamiałem spadochron tuż nad ziemią i było ok.. teraz ciągle się zabijam ;p Nie wiem też dlaczego usunięto klasę "Terrorysta" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem też dlaczego usunięto klasę "Terrorysta"

Klasa terrorysta istnieje pod nazwą "Ninja".

 

 

Druga sprawa, czy nie można by było powrócić do tego ,że jak podskoczysz i użyjesz spadochronu to grawitacja jest już normalna?

Nie rozumiem za bardzo pytania. Jest to bug, jeżeli klasa (lub item) posiadający grawitację po użyciu spadochronu zostaje jej pozbawiona. Jeżeli nowy spadochron temu zapobiega to jest to +.

Co do spadochronu zmieniłem szybkość spadania, także powinna być taka jak wcześniej. Jeżeli nic się nie zmieni to dajcie znać.

 

 

Moim zdaniem Szturmowiec nie powinien mieć rakietki.

Rakieta usunięta.

Dla klasy został dodany DEFUSAL KIT.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×