Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
naiwniak

Anty-blok

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy mozna byloby usunac ten plugin anty-bloka co jest do tej pory a wstawic taki ze gracze moga przez siebie przechodzi? ;) Aktualny plugin dziala dobrze, tylko gdy gracze sie zablokuja to podczas odblokowania jednego z graczy ze tak powiem odrzuca... jest to troszke denerwujace szczegolnie gdy na poczatku rundy w TT ustawia sie 2-3 osoby z awp i jest tragedia... nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni tez ;p Pozdrawiam `Naiwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam,no jest to denerwujące szczególnie właśnie jak stoisz na respie  TT z awp i chcesz ściągnąć kogoś ze środka, to właśnie podrzuca do góry idzie się nawkurzać wtedy :)

 

Ps. To zróbcie chociarz tak jak było jakiś czas temu całkowicie bez pluginu Ct przynajmniej mogłoby  szybko na gale podrzucać

Edytowane przez TuReK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakby wgl tego anty-bloka nie bylo ? tak standardowo zostawic ta kwestie ;)

Edytowane przez naiwniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty-blok niech zostanie . Wiem wkuża mnie to jak na cod wchodzili w mnie i paczki mi kradli ale ładni ich traktowałem wtedy . To jest bardzo dobra zecz i niech zostanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za usunięciem tego pluginu. Sam myślałem nad napisanie tego tematu. Czemu?

po 1. odrzucanie... czasem stojac z AWP odrzuca mnie tuz przed strzalem i dupa, nic nie zrobie.

po 2. W Ct nie da się zorganizować szybkiej akcji na gale, albo dobrego coveru ze skrzynek na srodku

po 3. to miałoby sens, gdyby przenikanie trwalo cały czas, a nie tylko przez kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin ma zostać, znów zacznie się blokowanie nowicjuszy, którzy kupują broń myszką i będzie przepychanka na respie. Jeśli się zablokowałeś wystarczy wcisnąć spację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Davis.  Choc moze by ulatwiolo to gre na poczatku runde ale nie myslmy tylko o sb sa tez nowicjusze ktozi kupuja wolno rzeczy i taki raszer wpada i go zabija :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Davis, tylko Ty zawsze gnasz do ct i tam nie ma takiego problemu z AWP na środku pograj chwilę w TT i ja bedziesz chciał na szybko kogoś ściagnać z AWP a nagle Cie wyrzuca pare razy na 2 metry to sam zobaczysz jakie to jest denerwujące, a tak poza tym ten kto ogarnia w cs to bardzo szybko i bez problemu sobie ominie tych nowicjuszy. Takie moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tt też nie mam tego problemu, wystarczy umiejętnie się przedostać i szybko kupić. Plugin ma zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem czas przenikania na 5 sekund, może to jakoś pomoże.

 

 

po 3. to miałoby sens, gdyby przenikanie trwalo cały czas, a nie tylko przez kilka sekund.

No raczej nie...

 

Odrzuca, gdy ktoś w kogoś wejdzie z tego powodu, iż był temat, że ludziska często blokują się jeden w drugim i nie pozostaje nic innego niż reconect. Jakoś wszyscy byli za w poprzednim temacie.

 

Propozycja odrzucona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×