Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WestCoast Customs

RANGA ODEBRANA Zawsze chętny pomóc :D

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Technik Ekonomista

2. Steam ID: 0:1:59502657

3. Wiek: 16 latek :)

4. Czas spędzony na Serwerze: http://www.psychostats.cs-kopytko.pl/cod/player.php?id=12748 ( wcześniej http://www.psychostats.cs-kopytko.pl/cod/player.php?id=459 )

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina nie raz na mniejszych serwerowniach. Wiem jak zachowuje się cziter, a jak zwykły gracz. Czasami się myle, ale jak wiadomo to rzecz ludzka.

6. Znajomość AMXX (x/10) 7

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Na samym początku mówie, że jeśli dostane admina to będę grał tylko w weekendy/dni wolne od szkoły. Ci którzy mnie znają wiedzą czym jest to spowodowane. A więc chciałbym pomóc serwerowi. Kiedy gram w weekendy (są to najczęściej wczesne pory: 7rano) na serwerze szaleją odpały, a admina wtedy nie ma... Denerwuje mnie to, ponieważ odstraszają oni nowych (czasami aktualnych) graczy. Chcem się ich pozbyć i utrzymać porządek na serwerze w taki sposób, jakie mam możliwości (troche mi to zdanie nie wyszło :D ). Mam podać coś o sobie? Większość dobrze mnie zna, no ale trzeba :P Nazywam się Krystian i mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim. Aktualnie ucze się w Technikum, profil Ekonomista.W ciągu tygodnia mieszkam w internacie, dlatego gram tylko w weekendy. To chyba tyle. Teraz czekam na wasze posty ;)

8. Mikro [TAK/NIE]: Posiadam.

9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedę go przestrzegał.

10. Reklamy/SMS: SMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

To że będziesz tylko na weekendach zniechęca . Ale no cóż szkoła coś o tym wiem . A niech ma tylko żebyś grął a nie jak teraz robią gracze że dostają adma i grają tydzień a puźniej olewka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak, bo:
-Przegrałem z nim wiele czasu na serwerze.
-Można się z nim świetnie dogadać.
-Nie unosi się na innych graczy, nie szuka problemu.
-RYWALIZUJE Z NIM W TOPCE. :Ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na duże tak :)

 

Przegrałem z nim trochę i znam go ;D

 

Miły ,

Ogarnięty ,

Nie robi problemów

I tyle ;D

Edytowane przez t0t0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drogi graczu :D jak dla mnie hmmmm... TAK, dlaczego?! raz: jak jesteś w grze zawsze zgłaszasz ludzi podejrzanych i bardzo często masz racje, dwa: umiesz strzelać się znaczy znasz grę, trzy: nigdy nie było problemów z Twoją kulturą czy podejściem do innych graczy i miło się z Tobą gra, reszta: ja na weekend'y jestem często pijany i to bardziej niż w dni powszednie i przyda się ktoś kto pokara ludzi za ich nikczemne uczynki, a jak gram to wiem że admini się przydadzą! ! !
Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli przegrasz w weekend tygodniową dolę admina to nie widzę problemu.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×