Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
arnold

Jak zrobić reklamy .

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                        Witam

 

 Pokażę wam dziś jak zrobić reklamy np: do podanie o admina .

 

Pierw robimy konto na danym forum .

 

http://speedy.sh/Z43Jc/Screen-1.png

 

Gdy mamy już konto zrobione potrzeby jest wzór do reklamy . Wzór do reklam na cs-kopytko znajdziemy tutaj:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9700-wz%C3%B3r-reklamy/

 

Już prawie koniec :D naszej reklamy robienie . Tworzymy nowy temat . W przypadku zareklamowanie swojej serwerowni możemy zrobić to tu:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/68-serwery-counter-strike-16/

 

wrzucamy kod CAŁY !!! do reklamy i tworzymy nowy temat . 

 

To będzie na tyle .

 

 

Myślę że jasno wytłumaczyłem jak zrobić reklamy . Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

 

                                                                                                      twożymy

użytkowiników (wybrana losowo)

Zwracaj na to uwagę (czerwone podkreślenie) ;) Przydatne dla tych co nie umieją, ale ja akurat chyba umiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Zwracaj na to uwagę (czerwone podkreślenie) Przydatne dla tych co nie umieją, ale ja akurat chyba umiem

 

 

Wszystko było by git ale każde słowo mi podkreśla na czerwono . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na kopytko raz na ruski miesiąc, przeglądam z ciekawości co  nowego, a tu Twój wpis @arnold na sb, żeby ocenić - nie mogłem się nie zalogować D:

Jak dla mnie - TRA GE DIA !!!
Czytałeś swój post przed dodaniem go? Podobno miałeś "pokazać jak dodać" reklamy, a tak naprawdę nie wytłumaczyłeś nic. To tak jakbym tłumaczył komuś, no nie wiem... płyn do spryskiwaczy do samochodu. 1. Kup płyn 2. Otwórz maskę 3. Nalej 4. Sprzedam Opla - tak to widzę. 
"Opisujesz" (taa....) jak dodać te reklamy, a na końcu wyskakujesz z tekstem o promowaniu innej sieci u Nas - gdzie tu logika?

Zakładając, że jestem kompletnie nowy w internetach i trafiłem akurat tu, na ten twój "poradnik" i szczerze mówiąc to osobiście gubię się już w 1-wszym punkcie. "Pierw robimy konto na danym forum ." (jakim danym forum? było coś wcześniej wspomniane o nim?!) Zabrakło tu sprecyzowania - tj. "Pierw zakładamy konto na forum gdzie chcemy zamieścić reklamę "Cs-Kopytko" - nie lepiej? Pomijam już to zdjęcie dołączone.... (to woła o pomstę do nieba - nie mogłeś chociaż przyciąć w Paincie boków, tak żeby usunięte zostało wszystko oprócz ramki do rejestracji?

Ten Twój 2-gi punkt. Znów, troszkę mało opisu - "noooo jak macie już konto, to tu macie kod reklamowy - to tyle, nara pa" - (nie zapominajmy, że jestem zielony w temacie) - i co ja mam z tym dalej zrobić; ładniej wyglądałoby to dosłownie "krok po kroku" jak dla debila. 

3-ci pkt. pomijam... to co wyżej i jeszcze więcej. 

 

"Tu jest reklama zrobiona przez jednego z (...)" bla bla bla... nie jestem pewien, ale czy nie jest to "pseudo reklama" ? zdziwko.gif


Może na dniach, jak znajdę wolniejszą chwilę i wykażę się odrobiną ambicji, podeślę Ci moją wersje - jak ja bym widział taki poradnik. 

No nic, ogółem przypominam, że sam namawiałeś do "komentowania" stąd też napisałem to co widzisz. Jak dla mnie to D.N.O. 035.gif


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Przyda sie ,ale to bardziej dla laikow.

 

Ja dla laikiów nic nie robie .

No nic, ogółem przypominam, że sam namawiałeś do "komentowania" stąd też napisałem to co widzisz. Jak dla mnie to D.N.O. 035.gif

 

To twoje zdanie . Ja to zrobiłem żeby ktoś wiedział jak zrobić reklamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Edytowałem post.

2. Ortografia

 

Wszystko było by git ale każde słowo mi podkreśla na czerwono .

Bo w każdym wyrazie robisz błąd :D

3. Wiem, że masz dobre chęci Arnold, ale lepiej nie bierz się za pisanie poradników. Sam dobrze wiesz, że masz problemy z pisaniem (lekko mówiąc). Czytaj 100x to co napisałeś zanim zatwierdzisz, inaczej będziesz stał w miejscu z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×