Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Exclusiv.
2. Steam ID: STEAM_0:1:47759694
3. Wiek: 15
4. Czas spędzony na Serwerzehttp://cs-kopytko.pl/psychostats/cod/player.php?id=346
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nie mam problemu w adminowaniu, ani odróżnieniu czita od skilla. Admina miałem już dużo razy, ale u was jeszcze nie miałem takiej możliwości.
6. Znajomość AMXX (x/10) 8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Tak jak napisałem wyżej admina w waszej sieci nie miałem jeszcze ani razu, no i staram się nim zostać. Przeważnie gram w godzinach wieczornych, gdzie nie zbyt często są admini. Akurat w tych godzinach no nie da się grac gdy lata perfidny aim. Chciałbym zapobiec takim sytuacjom. Najdłuższe moje adminowanie miałem na serwerze Paytokill, niestety siec padła i przybłąkałem się do was. Oczywiście wcześniej grałem na waszych serwerach bardzo często tyle, że pod innymi nickami. Chciałbym się sprawdzić u was, kto grał na Ptk to mnie pamięta myślę od tej dobrej strony, bo nie miałem żadnych problemów, ani nie było na mnie jako takich skarg.

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak
9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuje i zobowiązany jestem przestrzegać go.
10. Reklamy/SMS: SMS

Edytowane przez Exclusiv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Kod SMS poprawny!

Petrus,

Admin usunięty:
- mała grywalność
- brak tagu na steam
- użytkownik zrezygnował

Jestem na TAK! Często jest na serwerze, kulturka, miły, ogarnia. Poza tym to mój ziomek ;) W razie czego we wszystkim mu pomogę <banan>  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje konto na forum nie ma jeszcze obowiązkowych 10 dni, na serwerze masz przegrane zaledwie 25 godzin, co jest najmniejszym problemem :D Godzinki szybko nadrobisz. Skoro piszesz, że grałeś na innych nickach wypadało by podać linki do Psycho.

Podsumowując wszystko jestem na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak!

 

Powody:

 

Często jest na serwerze, kulturka, miły, ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie akceptuję warunkowo, gdyż na COD jest mało adminów.

 

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×