Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wocen

Skarga na Smakosha :)

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Krótko i na temat. Admin i tak sie będzie tłumaczył bo winny sie tłumaczy i odwróci kota ogonem. Do rzeczy. Podniosłem broń o którą wczesniej poprosiłem pewnego gracza (już nicku nie pamietam) by rzucił mi awp. W tym samym momencie Smakosh również zaczął drzeć sie przez mikrofon ze on tez chce awp. Z racji tego pewnej banalnej formułki "kto pierwszy ten lepszy" to ja capnąłem awp i poszarżowałem w strone bombside. Przejde do meritum. Chodzi tutaj o to że pan Smakosh banuje wiele osób na (1day) za Obraze/Wyzwiska. Zapytałem wiec go czy zbanuje mnie za to że podniosłem broń na którą czekałem. Nie otrzymałem odpowiedzi. Mam dowód że ubliża on graczowi o nicku "Czarodziejka". W bardzo nieprzyzwoity sposób odniósł się do niej słowami. Uwaga cytuję: " zaraz dam tobie pajacu ". Chciałbym wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje gdyż wiele osób mimo tego że admin sprawuje sie należycie bo nie mam zarzutów co do tego choć nie gra do końca TP i zastawia sie tym że zachowuje broń. Jeżeli ktoś ma coś na ten temat do powiedzenia to zapraszam do śledzenia tematu. Wielu fragów.


03762140670292879868_thumb.jpg

Pozdrawiam, wocen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin raz zbanował na 1 dzień. Tak to są bany na 1-3h. @Smakosh co tak ostro banujesz? Zalecałbym najpierw na 5 minut, a ostre bany jedynie jak ktoś Cie obrazi na maxa.... Pamiętaj, że banując tak ostro za jeden wyraz serwer traci graczy :(

Postaraj sie łagodniej traktować takich Graczy :) Najpierw upomnij ~3 razy, a potem ban ;)

 

Takie ja mam o tym zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wracając do sytuacji...

Powiedziałem przez mic, że ta awp była dla mnie. Bezczelnie mi ją zakosiłeś i nie chciałeś oddać. Słowa które napisałem skierowane były do "czarodziejki". Wielokrotnie prosiłem, aby się nie wtrącał/a w sprawy, które jej/jego nie dotyczą. I nie mówię tu o sytuacji podebrania awp-y. Nie wydaje mi się, aby to określenie było wulgarne czy też obraźliwe. Tak więc nie ogarniam pretensji...

 

 

Chodzi tutaj o to że pan Smakosh banuje wiele osób na (1day) za Obraze/Wyzwiska.

 

Proszę o konkretny przykład. Znajdź w liście banów, która jest ogólnie dostępna na forum i udowodni zamiast rzucać puste słowa w mą stronę. Wiesz wydaje mi się, że nie dałeś takowego przykładu bo go po prostu nie ma... Za wyjątkiem jednego osobnika, który po odbyciu jednej godzinnej kary za obrazę mnie i mojej rodziny po powrocie nadal to robił śmiejąc się przy tym bezliku. Tak więc minus za kłamstwa. Jeśli ktoś ma ochotę proszę pogrzebać na pręgierzu banów.

 

 

Mam dowód że ubliża on graczowi o nicku "Czarodziejka". W bardzo nieprzyzwoity sposób odniósł się do niej słowami. Uwaga cytuję: " zaraz dam tobie pajacu ".

Wyjaśnienie wyżej.

 

 

Chciałbym wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje gdyż wiele osób mimo tego że admin sprawuje sie należycie bo nie mam zarzutów co do tego choć nie gra do końca TP i zastawia sie tym że zachowuje broń.

 

Dziękuję za miłą krytykę odnośnie mej pracy na serwerze.

Pragnę zauważyć iż team w którym jestem zazwyczaj wygrywa. Nie zawsze jest również możliwośc komuikacji głosowej ze względu na S/NS. A na pisanie nie ma po prostu czasu, bo akcja wre. Nie wydaje mi się, abym zachowywał broń nagminnie - tak więc nie wiem skąd ten pomysł. oczywiście możesz lub każdy z czytających może pooglądać dema z HLTV i wyciągnąć swoje wnioski w tej sprawie. Aktywności mojej gry dostępne są w psychostatach serwera TP. Więc nie powinno być problemu z odnalezieniem odpowiednich dem.

 

 

Smakosh coś ostanio na ciebie jest dużo skarg. Czekamy na wypowiedz admina

 

Ano są skargi lecz jak do tej pory wszystkie 3 są, albo bezpodstawne, albo wręcz banalnie śmieszne. Heh przynajmniej się coś dzieje pożytecznego ;P

 

 

Pamiętaj, że banując tak ostro za jeden wyraz serwer traci graczy :( Postaraj sie łagodniej traktować takich Graczy :) Najpierw upomnij ~3 razy, a potem ban ;)

 

Widzisz Darku z pewnymi osobnikami się po prostu nie da. I wychodzę z założenia, że indywidualne podejście będzie dużo lepsze i skuteczniejsze, aniżeli jechanie rutyną. Nie wydaje mi, aby serwer utracił na niewartościowych osobnikach, którzy zamiast grać psują ogólną atmosferę rozgrywki.

 

Reasumując:

 

Wydaje mi się, że dość solidnie i skrupulatnie wyjaśniłem wszystko czego dotyczy "skarga". Osobiście uważam ją jako bezsensowne przyczepienie się, aczkolwiek to tylko moje skromne zdanie.

 

Jeśli ktoś miał by jeszcze jakieś pytania lub coś dla kogoś było by nie jasne proszę pisać. Chętnie odpowiem.

 

Miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ludzie zastanowcie sie czego wy wogole chcecie,bo ja wogole tych waszych skarg na Smakosha nie rozumiem .Zawsze byl problem na temat braku adminow na serwie TP .Kiedy dostajecie naprawde czlowieka na wlasciwym miejscu ktory tylko gra na serwerach tp,siedzi na serwie prawie co dzien wiele godzin i posiada ogromna wiedze na temat ,to wieszacie na nim nie wiadomo co i robicie najgorszego . Uwierzcie mi nie jest to czlowiek z pierwszej łapanki jak co nie ktorzy admini  ,gdzie obecnosc ich jest raz na cztery dni.Jak dla mnie te ostatnie skargi wogole nie uzasadnione (bylem na serwie wtedy). Zaznaczam!!! jest to jedyny admin z TP ktory potrafi sie odezwac przez micro i podac info po smierci.Dla reszty to jest cos dziwnego.

 

Wiec nie czepiajcie sie czlowieka ktory naprawde duzo wnosi lepszej gry na serwie TP i wie o czym mówi.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zaznaczam!!! jest to jedyny admin z TP ktory potrafi sie odezwac przez micro i podac info po smierci.Dla reszty to jest cos dziwnego.

Aha :P jedyny noo fajnie wiedziec. ^^ Jestem osoba co chyba najbardziej uzywa micro ale okeey :-D 

 

 

Ps : co to skargi 

 

Wogole nie rozumiem o co tu chodzi o bron czy o slowo pajac? heheczki :P

 

Tak wiec wocen jak dla mnie sam go prowokowales ja niewiem czym bym wytrzymal [Po co te kometarze czy tez mi dasz bana?]

czy admin ma taki obowiazek zeby cie sie spowiadac za co i jak banuje? kto ty niby jestes jezus?.  <beisbol> 

 

a coo do slowa pajac.. to ma byc az taka obraza zeby pisac skarge haha  papa

Edytowane przez palenie228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi tutaj o to że pan Smakosh banuje wiele osób na (1day) za Obraze/Wyzwiska.

 

Załączaj dowody, a nie mów ogólnikami.

 

Co do gracza Czarodziejka, to widać, że zaczął prowokować, bądź podpuszczać do zbanowania kogoś. Admin sam wie kogo zbanować, nie trzeba mu więc na siłę o tym przypominać. Chociaż słowo "pajacu",  było nie na miejscu - admin powinien trzymać kulturę.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×