Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
NeVeas

Wypracowanko

3 replies w tym temacie

Recommended Posts

Siemanko, mam do napisania wypracowanie o filmie który ostatnio ogl. Tym filmem był tytuł: Igrzyska Śmierci. Co ja mogę napisać w takim czymś, bo nie wie i nie myśle dzisiaj!

Edited by NeVeas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz co Cię skłoniło do obejrzenia do tego filmu, potem kilka słów o filmie ( kto nakręcił, co go do tego nakłoniło itp). Następnie króciutkie streszczenie i na koniec Twoje wnioski i przemyślenia. Chyba tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

albo zmień film :D i obejrzyj Despicable Me 2. :P bajko film ale chyba może być :P, bo igrzyska śmierci śmierci dla mnie lipa film i bym go tylko skrytykował, a jeżeli musisz o nim pisać to napisz, o bohaterskim czynie bohatera (więzi rodzinne siostra-siostra, gdzie poświęciła siebie dla dobra rodziny...), o jej przeżyciach(j.w. poświęcenie dla dobra rodziny)/miłości(konkurencja z fagasem)/zawodzie(na organizatorach i przywódcach hmm świata) i o wszystkich wybrykach które podobają się kobietom oglądające ten film(żyli prawie fajnie)...,  które zrodziły się podczas konkurencji, o poświęceniu i po raz 2gi miłości o których miała tyle nadziei aby czasy stały się lepsze...  i ładnie opisz to jak napatoczył to schematem @Nevertrust :P i ziomuś masz 3- za wybrany film hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×