Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DawioSkorpion

autoban za granaty?

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie związku że wczoraj pewien typek na respie fleshował swoich mam taki pomysł oczywiście to jest tylko pomysł więc proszę się nie bulwersować i napisać swoje zdanie.

Co wy na to żeby na potrzeby serwera napisać plugin który banuje gracza przy wyrzuceniu granatu przy starcie rundy jeśli granat jest rzucany do 3-2 sekund ?(tutaj już czas tak chyba bardziej 2 sekundy no ale to do dyskusji)  ? 

Wydaje mi się iż napisanie takiego pluginu nie było by trudne a byłby on unikatowy no i dodatkowo raczej nikt nie rzuca tak szybko granatu, aczkolwiek np smoke w celu ukrycia ruchu teamu mógłby być czasem wcześniej rzucany wiec można by do tego pluginu podpiąć tylko granat wybuchowy i flesza żeby zapobiec złym banom i zapobiec głównie fleshowaniu swoich na respie jeśli nie ma admina na serwerze ....

No właśnie można zrobić że autoban za granat by działał tylko jeśli admina nie ma na serwerze a jeśli jest to admin dostawał by informacje iż dany gracz wyrzucił granat i jeśli uznałby że zdarza się to dość często to mógłby zdalnie od razu zbanować danego gracza.

Co wy na to ?

Ps. Oczywiście długość bana coś w stylu 10-30 minut ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wystarczy wprowadzić to co na COD - po odrodzeniu przez określoną liczbę sekund granaty są zablokowane. Co do kwestii czasu to jak na TP to 10 sekund chyba dobre by było ;)

 

[mówie tylko jak można zrobić bo bany to bez sensu... osobiście nia gram na TP]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem tego zdania że jest wiele map gdzie z respa rzucasz granat typu smog więc jak za to by miał lecieć ban to głupie, chyba że tylko na fb to spoko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 sekund to może za dużo, gdyż w tym czasie można zrobić szybki rash (np de_train) gdzie potrzeba wyrzucić kilka smoke'ów i fleshy, a tak będzie to zablokowane. Myślę, że trzeba na tyle uzbroić się w cierpliwość i przeczekać takiego osobnika aż wyjdzie z gry lub odechce mu się rzucania tych granatów. Również jest też taka opcja jak "vote" lecz jak wiadomo nie wszyscy korzystają z tej opcji, a szkoda, bo czasami to by się przydało.

Edytowane przez steez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

z respa rzucasz granat typu smog więc jak za to by miał lecieć ban to głupie

 

tak jak napisałem bardziej tylko flesze no ewentualnie wybuchowe ale bardziej chodziło mi o flesze na respie więc maks dosłownie parę sekund licząc się z tym że ktoś z teamu może raszować więc tylko parę sekund nie tak jak niektórzy aż 10 sekund proponują....

Co do kwestii czasu to jak na TP to 10 sekund chyba dobre



tutaj bardziej chodziło mi o fleszowanie swoich na respie a nie o ograniczenie wyrzucania granatów...

Również jest też taka opcja jak "vote" lecz jak wiadomo nie wszyscy korzystają z tej opcji, a szkoda, bo czasami to by się przydało.



tak tylko że to daje tylko kicka a osoba może zaraz po prostu wejść co już ma inne id i też musisz znowu go szukać i nie każdemu chce się siedzieć ciągle w konsoli i sprawdzać Id żeby dać komuś kicka na parę sekund...


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że ta opcja daje tylko kicka ... lecz uwierz, ziomek dostanie takiego kicka to albo nie wchodzi znów na serwer albo przestaje już to robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AutoBan nie zostanie wprowadzony. Fleszowanie itd swoich na respie jest to oczywiście poważne łamanie regulaminu i jeżeli ktoś to robi celowo to należy taki fakt zgłosić adminowi.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×