Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eloelo

TO MA BYĆ TP ?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem graczem TP i to co chce dać do zrozumienia dla administratorow może być smieszne ale dla graczy  zawansowanych, jak najbardziej słuszne. Zacznijmy od tego że jeżeli jest to serwer TP

to niech on będzie TP chodzi mi tu o zasady TP najprostrze jakie mogą być czyli jeżeli ktoś nie chce grać z zespołem

to niech admini na to reaguja i niech wywalają tych co psują przyjemność z gry jak się patrzy a gracza,który sobie lata sam i to jeszcze z paką i pada i przez takie wlaśnie coś drużyna traci ważne punkt bo przecież o to tu chodzi a nie o fragi. Czasami mam wrażenie że serwer jest FFA tylko z antyrashem :).

 

Dobra a teraz to co najbardziej według mnie wkur**:

 

-Autobalans po co to ???? jeżeli drużyna sobie nie radzi to znaczy że nie grają TP i po co dorzucać im lepszych graczy?

skoro nie grają TP to nie wygrywają proste. Drużyna niech tak się stara grać TP żeby każdy od siebie coś dał i żeby razem zaczeli grać te jeee***ee TP ! jak dostaną baty 12:0 to może wtedy zrozumieją że bez gry TP ich team nic nie będzie ugrywał.

 

-Steam/ns

Tu to już nie mam sił JAK KTOŚ CHCE GRAĆ TP jeżeli brak podstaw czyli nie można nawet dać infa przez mikro bo jest jedno wielkie pierdzenie po obydwu stronach jak drużyna ma sobie pomagać skoro połowa teamu usłyszy info a połowa nie a pisanie zajmuje dużo czasu(dokladnego infa).

 

VIP- JEDNO WIELKIE HAHAHA administratorzy chyba chcieli zarobić troche grosza i wprowadzili takie coś na serwer TP.. CZY KTOŚ WIDZIAŁ TAKIE CUDA NA INNYCH TP ?. Jest pistoletówka a tu proszę gosciu w reku mam mp5 i lata z nia ...

dla mnie to już przesada i takie coś to sobie na 4funa wrzucice........

 

dziwi mnie to że administratorzy nie chcą wrzucić mapy snow dd2 ona jest normalną mapa która nie przeszkadza w grze TP a że jest okreś zimowo/swiateczny bardzo fajna odmiana. 

 

PS. wyślijcie adminów na serwery z prawdziwym TP i niech sie uczą od zawansowanych adminów i niech sypią banami za brak gry TP .

 

Narazie tyle pisałem na szybko wiec napewno pare waznych kwestii pominąłem jak sobie przypomnę edytuje post. GRACZ: JURANDINHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Steam/ns

Tu to już nie mam sił JAK KTOŚ CHCE GRAĆ TP jeżeli brak podstaw czyli nie można nawet dać infa przez mikro bo jest jedno wielkie pierdzenie po obydwu stronach jak drużyna ma sobie pomagać skoro połowa teamu usłyszy info a połowa nie a pisanie zajmuje dużo czasu(dokladnego infa).

Tu zapraszam: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/32008-ns-czy-steam/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

NA INNYCH TP ?. Jest pistoletówka a tu proszę gosciu w reku mam mp5 i lata z nia ...

 

 

za mp5 w pierwszej rundzie jest ban a nawet strata vipa. Takie rzeczy zgłaszamy na gadu gadu alarmowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

VIP- JEDNO WIELKIE administratorzy chyba chcieli zarobić troche grosza i wprowadzili takie coś na serwer TP.. CZY KTOŚ WIDZIAŁ TAKIE CUDA NA INNYCH TP ?. Jest pistoletówka a tu proszę gosciu w reku mam mp5 i lata z nia ... dla mnie to już przesada i takie coś to sobie na 4funa wrzucice........

  . Tu z tym mp5 masz rację . A ogulnie ten autobalans też jest bezsensowny .

Zacznijmy od tego że jeżeli jest to serwer TP to niech on będzie TP chodzi mi tu o zasady TP najprostrze jakie mogą być czyli jeżeli ktoś nie chce grać z zespołem to niech admini na to reaguja i niech wywalają tych co psują przyjemność z gry jak się patrzy a gracza,który sobie lata sam i to jeszcze z paką i pada i przez takie wlaśnie coś drużyna traci ważne punkt bo przecież o to tu chodzi a nie o fragi.

. To jest można powiedzieć najwiekszy problem  to bardzo duzo osub irytuje i denerwuje .  Gra ma być przyjemnością i zespołowa a nie że 3 idzie tu 3 tam a jeden idiota lata np: z paką i zdycha zaraz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dziwi mnie to że administratorzy nie chcą wrzucić mapy snow dd2 ona jest normalną mapa która nie przeszkadza w grze TP a że jest okreś zimowo/swiateczny bardzo fajna odmiana. 



Ze wszystkim oprócz tym się zgadzam sory ale na mapach typu snow słychać bardziej kroki może aktualnie bardziej lamie niż gram no ale jednak i tak wolę standardowe mapy ...  jeszcze od razu jakieś za przeproszeniem pier***olone śnieżki włączcie bo  zima jest co to kogo obchodzi pfff


A ogulnie ten autobalans też jest bezsensowny .


soo true , ale większa połowa NS jak i mniejsza steam by płakała jakby grała przeciwko silniejszym ;) aczkolwiek ja należę do tej słabszej strony ale nigdy nie płakałem  z takiego powodu że gram na silniejszych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego ze połowy są równe CO WIEKSZSC NS ? hahahahahahahahahah 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgodze.. takie coś to nie team play .. powinno to być TP bez jakiegoś gówna czyli vipów, antyrashu, autobalansu itp. Jak ktoś chce grać z takimi bajerami to idzie na 4FUN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×